x

چه گوشی ها و تبلت هایی اندروید 8 را دریافت خواهند کرد؟ با مراجه به لینک زیر می توانید آن را ببینید.

کدام گوشی و تبلت های سامسونگ بروزرسانی اندروید 8 را دریافت می کنند؟
دانلود رایگان رام سامسونگ
آپدیت ها

گلکسی اس سامسونگ به سوی 10 میلیونی شدن در فروش!

گلکسی اس سامسونگ

گلکسی اس کمک بزرگی بود تا سامسونگ بیش از پیش در صنعت موبایل خودی نشان دهد.این گوشی که با فروش میلیونی، سامسونگ را به این امید رساند که تا پایان سال 2010 میلادی به فروش 10 میلیونی برسد، حال امید سامسونگ را نقش بر آب نکرده و با فروش 9.3 میلیونی اش با سرعت زیادی به سمت 10 میلیونی شدن پیش می رود.

گلکسی اس در خاک خود یعنی کره جنوبی به فروشی بالغ بر 2 میلیون عدد رسیده که در مقایسه با آیفون 4 اپل در همین کشور رکورد بالاتری را به ثبت رساند و اپل تواسنته تنها 1.8 میلیون iPhone 4 در کره جنوبی به فروش برساند.

سامسونگ گفته تا پایان 2010 به فروش 10 میلیون Galaxy S دست پیدا خواهد کرد و علاوه بر این موضوع بیان کرده که در سال 2011 تصمیمش بر این است که 40 میلیون گوشی هوشمند را به فروش برساند که این می تواند یک گام و جهش بزرگ را برای این شرکت کره ای ثبت نماید.

گلکسی اس در 5 مدل عرضه شده که تفاوت آن ها ناچیز است و همچنین از ژوئن وارد بازار آمریکا شده است. از مشخصات اصلی گلکسی اس می توان به صفحه نمایش 4 اینچ Super AMOLED و دوربین 5 مگاپیکسلی اصلی در عقب اشاره کرد که قادر به ضبط فیلم با کیفیت 720p HD می باشد. گلکسی اس از اندروید 2.1 بهره می برد اما ورژن 2.2 اندروید نیز برای این اسمارتفون عرضه شده است.

مطالب پیشنهادی

x

آخرین اخبار و آپدیت و تم و والپیپرهای گوشی های سامسونگ در کانال تلگرام سامسونگی ها

کانال تلگرام سامسونگی ها