x

چه گوشی ها و تبلت هایی اندروید 8 را دریافت خواهند کرد؟ با مراجه به لینک زیر می توانید آن را ببینید.

کدام گوشی و تبلت های سامسونگ بروزرسانی اندروید 8 را دریافت می کنند؟
دانلود رایگان رام سامسونگ
آپدیت ها

گزارش: سامسونگ در حال توسعه صفحه نمایش تمام صفحه OLED برای گلکسی اس 8

سامسونگ هم اکنون در مرحله ای قرار دارد که می خواهد با گلکسی اس 8 نشان دهد، هنوز همان کمپانی سابق است تا طوری نشود که گلکسی نوت 7 وضعیت اعتماد مشتریان را به این شرکت خدشه دار نماید.

شایعاتی که حول گلکسی اس 8 می چرخند، نشان می دهند که این گوشی با برخی از تغییرات اصلی و بزرگ در حوزه سخت افزاری روبرو می شود، که از جمله این تغییرات می توان به صفحه نمایش تمام صفحه OLED اشاره کرد. در مورد همین مسئله، گزارش جدیدی منتشر شد که ادعا داشت یکی از مهم ترین و بنیادی ترین تغییرات در گلکسی اس 8 در واقع مربوط به همین نمایشگر آن می باشد که قرار است به گونه ای طراحی گردد که کمترین فاصله را با قاب دستگاه داشته باشد یا به عبارتی به صورت لب به لب قرار گیرد و این نوع از صفحه نمایش در حال حاضر در مرحله توسعه توسط سامسونگ می باشد.

یکی از پژوهشگران Samsung Display در این گزارش از تایید وجود یا نبود این نمایشگر در گلکسی اس 8 امتناع می کند و فقط اشاره به صرف منابع بسیار زیاد سامسونگ به منظور توسعه این پنل می نماید. Park Won-sang به عنوان مهندس ارشد بخش سامسونگ دیسپلی، می گوید:

Samsung Display در سال آینده نمایشگر تمام صفحه ای را عرضه خواهد کرد که نسبت سطح (یک مقیاس است که فضای اشغال شده توسط نمایشگر در جلوی گوشی را اندازه می گیرد) آن به بیش از 90 درصد می رسد.

متوسط نسبت سطح در حال حاضر و در بین بیشتر گوشی های هوشمند موجود در بازار، 80 درصد است که البته برخی سعی کرده اند تا این میزان را افزایش دهند. Park می گوید بخش نمایشگر سامسونگ در تلاش است تا این میزان را در طول سال های آینده به حدود 99 درصد برساند که می شود گفت معنی این حرف آن است که به زودی می توان شاهد گوشی هایی بود که هر گوشه ای از پنل جلویی آن را تماما صفحه نمایش پوشانده باشد.

نکته کلیدی این ماجرا آن است که سامسونگ مجبور خواهد بود به منظور تمام صفحه نمودن نمایشگر گلکسی اس 8، دکمه Home را که در پایین صفحه قرار داشت، حذف نماید و این دلیل خوبی است که شاهد گزارشاتی باشیم که نشان از آن می دهند که گلکسی اس 8 اولین تلفن هوشمندی در جهان خواهد بود که به فناوری تشخیص اثر انگشت نوری مجهز می گردد. این شرکت چیز زیادی در مورد گلکسی اس 8 نگفته به غیر از آنکه به طراحی نرم و دوربین بهبودیافته آن اشاره نموده است. این شرکت همچنین انتشار زودهنگام گلکسی اس 8 را رد کرده و در نتیجه ما انتظارمان بر این است که این گوشی هوشمند را در کنگره جهانی موبایل 2017 در بارسلون و در ماه فوریه مشاهده کنیم.

Sammobile

مطالب پیشنهادی

x

آخرین اخبار و آپدیت و تم و والپیپرهای گوشی های سامسونگ در کانال تلگرام سامسونگی ها

کانال تلگرام سامسونگی ها