x

چه گوشی ها و تبلت هایی اندروید 8 را دریافت خواهند کرد؟ با مراجه به لینک زیر می توانید آن را ببینید.

کدام گوشی و تبلت های سامسونگ بروزرسانی اندروید 8 را دریافت می کنند؟
دانلود رایگان رام سامسونگ
آپدیت ها

آیا گلکسی اس 8 زودتر از زمان پیش بینی شده معرفی نخواهد شد؟

گلکسی نوت 7 بالواقع در تاریخچه سامسونگ یک افتضاح به حساب می آید و خوب است یادآور شویم که این شرکت خودش هم این را می داند و به همین منظور دست به توقف تولید این گوشی که می توانست یکی از بهترین تجارب سامسونگ را به ارمغان بیاورد، زد.

حال عده ای بر اساس تحلیل هایی که داشتند، نظرشان بر این بود که سامسونگ نه تنها باید گلکسی نوت را از چرخه تولید و فروش حذف نماید، بلکه باید دست به یک اقدام دیگر زند و آن چیزی نیست جز معرفی زودتر از موعد گلکسی اس 8.

حال گزارشاتی به گوش می رسد که می گویند سامسونگ قرار است گلکسی اس 8 را طبق زمان بندی مشخص خود معرفی کند. این شرکت هر ساله با آغاز به کار کنگره جهانی موبایل یا به عبارتی MWC، در شهر بارسلون، جایی که محل رقابت و خودنمایی شرکت های فعال در این حوزه است، از سری جدید گلکسی اس های خود پرده بر می دارد. گلکسی اس 7 به عنوان آخرین پرچمدار سری اس سامسونگ که به نوبه خود بسیار موفق هم بوده، در سال 2016 و در کنگره جهانی موبایل بارسلون معرفی شد و حالا نیز انتظار می رود که گلکسی اس 8 نیز در MWC 2017  که بین روزهای 27 فوریه تا 2 مارس برگزار می گردد، طبق همین قاعده توسط این کمپانی بزرگ کره ای پا به عرصه بگذارد. Ricciolo، فاش کننده توییتری می گوید بر مبنای اطلاعاتی که برای او تایید شده می باشد، قرار نیست که گلکسی اس 8 زودتر از موعد معرفی و وارد بازار شود. این اکانت توییتری همچنین تصویری را منتشر کرده که به نظر می رسد یک عکس گرافیکی برای کنگره جهانی موبایل 2017 می باشد که برای مراسم Galaxy Unpacked سامسونگ طراحی شده که قرار است در روز 26 فوریه، درست یک روز قبل از شروع به کار MWC برگزار شود. این تصویر را می توانید در ابتدای مطلب مشاهده نمایید.

از طرفی همانطور که می دانید گلکسی نوت 7 دیگر توسط سامسونگ تولید نخواهد شد، چرا که مشکلات زیادی را برای مصرف کنندگان به وجود آورد. حال عده ای می گویند که دلیل بروز این مشکلات یا به عبارت دیگر، حوادث، عجله سامسونگ برای معرفی گلکسی نوت 7 به منظور به چالش کشیدن آیفون های جدید اپل بود. پس می توان اینطور نتیجه گرفت که اگر واقعا این مورد مبنای درستی داشته باشد، بهتر است که سامسونگ برای معرفی Galaxy S8 عجله ای نداشته باشد و با سعه صدر برای رونمایی از آن روزها را تا رسیدن به زمان درستش بگذراند.

به هر حال ما اعتقاد داریم که گلکسی اس 8 در سه ماهه ی نخست سال 2017 معرفی خواهد شد.

Sammobile

مطالب پیشنهادی

x

آخرین اخبار و آپدیت و تم و والپیپرهای گوشی های سامسونگ در کانال تلگرام سامسونگی ها

کانال تلگرام سامسونگی ها