x

چه گوشی ها و تبلت هایی اندروید 8 را دریافت خواهند کرد؟ با مراجه به لینک زیر می توانید آن را ببینید.

کدام گوشی و تبلت های سامسونگ بروزرسانی اندروید 8 را دریافت می کنند؟
دانلود رایگان رام سامسونگ
آپدیت ها

سامسونگ تایید کرد که Galaxy S8 دارای دستیار دیجیتال خواهد بود

از چند هفته پیش، زمانی که سامسونگ اعلام نمود که استارتاپی با نام Viv Labs را که توسط سازندگان سیری احداث شده، به مالکیت در آورده است، شایعاتی قوت گرفتند که نشان از استفاده این کمپانی از فناوری Viv Labs به منظور ساخت یک دستیار دیجیتال مبتنی بر هوش مصنوعی برای Galaxy S8 داشتند.

بعد از مدتی گزارشی را دریافت کردیم که نشان می داد احتمال دارد نام این دستیار Bixby باشد. قبل از آنکه سامسونگ چیزی را تایید کند توییتی ارسال شد که نسخه 1.0 دستیار Bixby را که در حقیقت، در گلکسی اس 8 (یا همان پروژه Dream) حضور  دارد تایید می کرد. بدون آنکه بخواهیم وارد مسائل جزئی ماجرا شویم، باید بگوییم که حالا سامسونگ وجود یک دستیار دیجیتال را تایید نموده است.

آغاز کار سامسونگ با یکپارچه سازی پلتفرم هوش مصنوعی این استارتاپ که Viv نام دارد با گوشی های هوشمند گلکسی خود قبل از گسترش آن در محصولاتی همچون دستگاه های پوشیدنی و لوازم خانگی رقم می خورد. سامسونگ به دنبال آن است که این پلتفرم را برای ارائه مجموعه ای از قابلیت ها و سرویس های مختلف به کاربران ارائه دهد اما این شرکت هنوز چیزی در مورد اینکه این دستیار دیجیتالی دقیقا چه چیزهایی را ارائه می نماید بیان نکرده است.

سامسونگ می گوید کاربران قادر خواهند بود که بطور یکپارچه به خدمات شخص ثالث از طریق این دستیار، دسترسی داشته باشند. Rhee Injong معاون اجرایی سامسونگ می گوید:

توسعه دهندگان می توانند سرویس ها را برای عامل ما ضمیمه و آپلود نمایند.

او همچنین می افزاید:

حتی اگر سامسونگ خودش چیزی را انجام ندهد، سرویس های بیشتری که ضمیمه می شوند این عامل را هوشمندتر می سازند، خدمات جدید بیشتری را یاد می دهند و آن ها را برای کاربر نهایی به آسانی فراهم می آورند.

سامسونگ در حال حاضر قاطعانه به دنبال آن است تا در این رقابتی که در حوزه دستیارهای دیجیتال بین شرکت هایی نظیر اپل، گوگل، مایکروسافت و آمازون وجود دارد، سهم بزرگی را به دست آورد. این شروع آرام و آهسته سامسونگ در این حوزه نشان دهنده آن است که سامسونگ به دنبال غنی تر شدن در حوزه هوش مصنوعی و نرم افزارهای مشابه است.

Sammobile

مطالب پیشنهادی

x

آخرین اخبار و آپدیت و تم و والپیپرهای گوشی های سامسونگ در کانال تلگرام سامسونگی ها

کانال تلگرام سامسونگی ها