x

چه گوشی ها و تبلت هایی اندروید 8 را دریافت خواهند کرد؟ با مراجه به لینک زیر می توانید آن را ببینید.

کدام گوشی و تبلت های سامسونگ بروزرسانی اندروید 8 را دریافت می کنند؟
دانلود رایگان رام سامسونگ
آپدیت ها

آیا گلکسی اس 6 سامسونگ با بدنه آلومینیومی و صفحه نمایش خمیده عرضه خواهد شد؟

گلکسی اس 6 سامسونگ همچون گلکسی نوت اج از صفحه نمایش خمیده بهره خواهد برد

بازار شایعات برای گلکسی اس 6 داغ است و حال نیز شایعه دیگری ادعا می کند که سامسونگ قصد دارد گلکسی اس 6 را با صفحه نمایش خمیده شبیه به آنچه در گلکسی نوت اج دیده بودیم عرضه نماید و جالبتر آنکه بر اساس این شایعه ما با یک گوشی آلومینیومی روبرو خواهیم بود که از سه ماهه دوم سال 2015 میلادی وارد بازار خواهد شد.

آنطور که مشخص است گفته می شود که گلکسی اس 6 قرار است شبیه چیزی مانند گلکسی نوت اج باشد با این تفاوت که انحنای صفحه نمایش در لبه دستگاه کمتر از آن می باشد. اما چیزی که می تواند جلب توجه نماید صحبت کردن از بدنه کاملا فلزی در یک پرچمدار سامسونگی می باشد که سامسونگ ظاهرا قرار است به آن با گلکسی اس 6 رنگ واقعیت بخشد. شاید بگویید که سامسونگ پیش تر نیز در گلکسی نوت 4 و گلکسی آلفا از فریم فلزی استفاده کرده بود اما باید گفت که این شایعه حاکی از آن است که گلکسی اس 6 از بدنه ای کاملا فلزی بهره خواهد برد. اما با تمام این موارد نمی توان به طور قطع در این باره اظهار نظر کرد و باید به دید یک شایعه فعلا به آن نگاه کرد چرا که سامسونگ تا کنون در پرچمداران اندرویدی خود از بدنه کاملا فلزی استفاده نکرده و جای فلز را با پلاستیک عوض کرده بود.

گلکسی اس 6 سامسونگ

گلکسی اس 6 سامسونگ

همچنین بر اساس شایعه ای دیگر گفته می شود که گلکسی اس 6 همچون گلکسی نوت 4 در دو نسخه که یکی با نام Galaxy S6  و دیگری با نام Galaxy S6 Edge شناخته خواهد شد عرضه می شود که نسخه اج از صفحه نمایش OLED خمیده بهره خواهد برد درست مانند آنچه در Galaxy Note 4 و Galaxy Note Edge دیده بودیم.

از لحاظ پردازنده گویا سامسونگ این بار نیز گلکسی اس 6 را در دو مدل که یکی دارای چیپست اسنپدراگون 810 (Snapdragon 810) می باشد و دیگری داری چیپست مختص سامسونگ یعنی اگزینوس 7 اکتا (Exynos 7 Octa) بوده عرضه می کند. نکته قابل توجه این است که هر دو چیپست 64 بیتی خواهند بود.

بر اساس این خبر سامسونگ از گلکسی اس 6 بعد از CES 2015 و در سه ماهه دوم 2015 رونمایی خواهد کرد، در حالی که اخبار دیگر نیز نوید این را می دهند که گلکسی اس 6 در نمایشگاه موبایل بارسلون (MWC) معرفی خواهد شد. مطمئنا گلکسی اس 6 سامسونگ باید برای جذب مشتریان با امکانات قابل توجهی عرضه شود تا موفقیتی که توسط گلکسی اس 5 آنطور که شایسته بود بدست نیامد توسط Galaxy S6 بدست آید.

مطالب پیشنهادی

نظرات

1 Comment to “ آیا گلکسی اس 6 سامسونگ با بدنه آلومینیومی و صفحه نمایش خمیده عرضه خواهد شد؟ ”

x

آخرین اخبار و آپدیت و تم و والپیپرهای گوشی های سامسونگ در کانال تلگرام سامسونگی ها

کانال تلگرام سامسونگی ها