x

چه گوشی ها و تبلت هایی اندروید 8 را دریافت خواهند کرد؟ با مراجه به لینک زیر می توانید آن را ببینید.

کدام گوشی و تبلت های سامسونگ بروزرسانی اندروید 8 را دریافت می کنند؟
دانلود رایگان رام سامسونگ
آپدیت ها

2017 سال بازسازی اعتماد برای سامسونگ خواهد بود

گلکسی نوت 7

در سال 2016 برند بزرگ سامسونگ ضربه بزرگی را نیز متوجه شد که از سوی شکستی که گلکسی نوت 7 متحمل گردید، نشأت می گرفت. حالا این شرکت قدرتمند با تمام توان در حال کار است تا اطمینان حاصل کند که آسیب وارد شده از دستگاهی که می توانست بهترین گوشی هوشمند تا کنون لقب بگیرد را جبران نماید.

Gregory Lee مدیرعامل سامسونگ در آمریکای شمالی، در کنفرانس GSMA Mobility Live گفت سال 2017 می رود تا به یک سال بازسازی اعتماد و برند فوق العاده برای سامسونگ تبدیل شود. لی علاوه بر این می گوید فراخوان آخر گلکسی نوت 7 بعد از مرگ این گوشی آغاز شد. او ادامه می دهد که این فراخوان تا 80 درصد انجام شد و می گوید کارکنان ما در 50 روز گذشته، هر 7 روز هفته را 24 ساعته کار کردند تا این اتفاق به واقعیت بدل گردد. او با صراحت در مورد این فراخوانی صحبت کرد و فاش نمود که هنوز سامسونگ در صدد آن است که در مورد مشکل پیش آمده برای گلکسی نوت 7 توضیحی بیاورد. لی می افزاید:

ما به دنبال همه جنبه های محصول و فرآیند هستیم تا مطمئن شویم که می توانیم با اعتماد به نفس بگوییم که مشکلات چه هستند و چگونه در آینده از بروز مشکلات جلوگیری می کنیم”

نظرات او نشان می دهد که چگونه سامسونگ در حال کار بسیار سخت برای کسب مجدد اعتماد از دست رفته مشتریان، اپراتورها، دولت ها برای بازگردانی ارزش خدشه دار شده این برند به واسطه گلکسی نوت 7، است. حال فرصتی که برای سامسونگ وجود دارد تا بار دیگر خود را در جایگاه حاکمیت بی چون و چرا دنیای گوشی های هوشمند ببیند، با گلکسی اس 8 معنا پیدا می کند. به همین منظور تمام پیش بینی ها حاکی از آن است که ما شاهد تغییرات بنیادینی برای گوشی پرچمدار بعدی سامسونگ خواهیم بود.

Sammobile

مطالب پیشنهادی

x

آخرین اخبار و آپدیت و تم و والپیپرهای گوشی های سامسونگ در کانال تلگرام سامسونگی ها

کانال تلگرام سامسونگی ها