x

چه گوشی ها و تبلت هایی اندروید 8 را دریافت خواهند کرد؟ با مراجه به لینک زیر می توانید آن را ببینید.

کدام گوشی و تبلت های سامسونگ بروزرسانی اندروید 8 را دریافت می کنند؟
دانلود رایگان رام سامسونگ
آپدیت ها

گلکسی اس 8 اولین گوشی هوشمند با امکان تشخیص اثر انگشت نوری خواهد بود

انتظاراتی که از سامسونگ به عنوان یک کمپانی پیشرو در صنعت تلفن های همراه و تکنولوژی، بعد از مسائل پیش آمده برای گوشی گلکسی نوت 7 وجود دارد، بسیار زیاد است. به همین منظور هم احتمالا تغییرات بزرگی در حوزه سخت افزار برای گوشی جدید این شرکت یعنی گلکسی اس 8 رقم خواهد خورد.

اخیرا نیز گزارشی از گلکسی اس 8 منتشر گردید که نشان می داد این گوشی قرار است به یک نمایشگر به معنای واقعی کلمه، “تمام صفحه” مجهز گردد که این صفحه نمایش از قسمت های بالا و پایین خمیده می باشد. حال ما زمزمه هایی می شنویم که از کشور چین نشأت گرفته و می گویند گلکسی اس 8 اولین گوشی هوشمندی در دنیا خواهد بود که به فناوری تشخیص نوری یا همان اپتیکال اثر انگشت مجهز می باشد. که این قابلیت، سامسونگ را قادر می سازد تا نیازی به قرار دادن اسکنر اثر انگشت در دکمه Home نداشته باشد.

گزارشات پیشین نشان می دادند که سامسونگ قرار است اسکنر اثر انگشت را با صفحه نمایش خود یکپارچه سازی نماید. حال این اسکنر اثر انگشت نوری نیز در زمانی قادر به کار کردن است که انگشت بر روی یک صفحه شیشه ای قرار گیرد، یا داخل یک کیس اسمارتفون، بر روی نمایشگر شیشه ای. ما این فناوری را که به اینگونه کار کند، در هیچ اسمارتفون دیگری تا به حال ندیده ایم و احتمالا در صورت به واقعیت پیوستن این شایعه، گلکسی اس 8 می رود تا اولین گوشی هوشمندی باشد که در جهان به قابلیت اسکن اثر انگشت اپتیکال مجهز شده است، که هر دو نسبت به تشخیص اثر انگشت اولتراسونیک، دقیق تر و سریعتر می باشند.

گفته شده که فعلا بازده اجزای تشخیص اثر انگشت نوری، بالا نیست، ولی از آن جایی که در حدود 3 ماه تا معرفی گلکسی اس 8 فاصله داریم، انتظار می رود که سامسونگ بتواند بر مشکلاتی که احتمال دارد بر سر راه قرار گیرند فائق آمده و این گوشی را طبق زمانبندی قبلی، در اوایل سال جدید میلادی معرفی نماید.

Sammobile

مطالب پیشنهادی

x

آخرین اخبار و آپدیت و تم و والپیپرهای گوشی های سامسونگ در کانال تلگرام سامسونگی ها

کانال تلگرام سامسونگی ها