x

چه گوشی ها و تبلت هایی اندروید 8 را دریافت خواهند کرد؟ با مراجه به لینک زیر می توانید آن را ببینید.

کدام گوشی و تبلت های سامسونگ بروزرسانی اندروید 8 را دریافت می کنند؟
دانلود رایگان رام سامسونگ
آپدیت ها

گلکسی اس 7 اج جایگزین محبوب Galaxy Note 7

گلکسی اس 7 اج سامسونگ

گلکسی نوت 7 به خاطر مشکلاتی که داشت از بازار جمع آوری شد. حالا شرکت Wave7 Research که در تحقیقات بازار فعال است، گزارشی را منتشر نموده که نشان می دهد گوشی گلکسی اس 7 اج محبوب ترین گزینه برای تعویض با Galaxy Note 7 توسط مشتریانی که خریدار این فبلت بوده اند است.

در حقیقت سامسونگ طرح های پیشنهادی برای کاربرانی که گلکسی نوت 7 خریده بودند در نظر گرفت تا بتواند آن ها را قانع کند که به سمت شرکت های دیگر نروند.

این شرکت تحقیقاتی اعلام کرده که اکثر کاربران تمایل به استفاده از دیگر گوشی های سامسونگ را دارند و این در حالی است که بین 10 تا 30 درصد آن ها می خواهند یک آیفون 7 اپل داشته باشند.

مصرف کنندگان گلکسی نوت 7 تمایل به انتخاب گلکسی اس 7 اج و ماندن با سامسونگ دارند، در حالی که کسانی که به سمت اپل رفته اند، تمایل به آیفون 7 پلاس دارند، هرچند که زنجیره تامین کنندگان این گوشی ضعیف می باشد.

این شرکت در گزارش خود به این موضوع اشاره می کند که، محدودیت در تامین به این معنی خواهد بود که اپل حتی قادر به بهره بردن کامل برای ماهی گرفتن از آب گل آلودی که بخاطر مشکلات گلکسی نوت 7 برای سامسونگ به وجود آمد، نخواهد بود و این یعنی عرصه برای شرکت های دیگری که به تازگی گوشی های رده بالای خود را وارد بازار کرده اند، بازتر خواهد شد تا بتوانند آن ها هم از این آب گل آلود ماهی بگیرند.

ال جی به دنبال جذب کاربران از دست رفته سامسونگ به منظور خرید گوشی V20 که با کمی فاصله بعد از گلکسی نوت 7 معرفی شد، می باشد و این در حالی است که در آن طرف بازار، گوشی های جدید گوگل که دیگر با نام پیکسل شناخته می شوند، قدرت نمایی می کنند. اما در این بین طرفداران واقعی سامسونگ احتمالا بین هیچکدام از گزینه های مطرح شده، برای خودشان انتخابی در نظر نخواهند گرفت و احتمالا صبر می کنند تا ببینید شرکت محبوبشان سال بعد را با گلکسی اس 8 چگونه آغاز خواهد کرد.

Sammobile

مطالب پیشنهادی

x

آخرین اخبار و آپدیت و تم و والپیپرهای گوشی های سامسونگ در کانال تلگرام سامسونگی ها

کانال تلگرام سامسونگی ها