x

چه گوشی ها و تبلت هایی اندروید 8 را دریافت خواهند کرد؟ با مراجه به لینک زیر می توانید آن را ببینید.

کدام گوشی و تبلت های سامسونگ بروزرسانی اندروید 8 را دریافت می کنند؟
دانلود رایگان رام سامسونگ
آپدیت ها

کیس های Spigen برای گلکسی نوت 7 آماده خرید

پیش تر عکس های کیس های Olixar NovaShield برای گلکسی نوت 7 لو رفت و به تازگی نیز یکی از کیس های محافظ بسیار نازک این شرکت برای خرید عرضه شد.

اما با معرفی گلکسی نوت 7 کیس های گوناگونی برای این گوشی توسط شرکت های مختلف عرضه می شود و حالا Spigen نیز کیس های خود را برای آخرین پرچمدار سامسونگ قبل از معرفی رسمی برای خرید عرضه نموده است.

همه کیس هایی که توسط Spigen عرضه شده را می توانید از این لینک ببینید که می توان با نگاهی به عکس های آن به بخش های منحنی گلکسی نوت 7 پی برد. گوشی هایی که در این تصاویر مشاهده می کنید کاملا شبیه به عکس های رندر شده ای است که قبل تر در اینترنت لو رفته اند و اخیرا نیز تصویر 360 درجه از این دستگاه منتشر شد که از زوایای گوناگون در حالت عمودی می توانستیم گلکسی نوت 7 را مورد بررسی ظاهری قرار دهیم. قیمت این کیسه های محافظ گلکسی نوت 7 که شرکت Spigen عرضه می کند از 15 دلار تا 40 دلار متغیر است.

گفته می شود سامسونگ قصد دارد بعد از معرفی گلکسی نوت 7 بدون هیچ وقفه ای آن را برای خرید توسط مشتریان عرضه نماید. اطلاعات زیادی از این گوشی لو رفته و حتی شما می توانید والپیپرهای گلکسی نوت 7 را دانلود نمایید.

Sammobile

مطالب پیشنهادی

x

آخرین اخبار و آپدیت و تم و والپیپرهای گوشی های سامسونگ در کانال تلگرام سامسونگی ها

کانال تلگرام سامسونگی ها