x

چه گوشی ها و تبلت هایی اندروید 8 را دریافت خواهند کرد؟ با مراجه به لینک زیر می توانید آن را ببینید.

کدام گوشی و تبلت های سامسونگ بروزرسانی اندروید 8 را دریافت می کنند؟
دانلود رایگان رام سامسونگ
آپدیت ها

تحلیلگران بازار از ناموفق بودن اسکنر عنبیه چشم در گلکسی نوت 7 می گویند

گلکسی نوت 7 سامسونگ

در هفته هایی که گذشت ما خبرهای بسیار زیادی در مورد آخرین فبلت سامسونگ که قرار است نام گلکسی نوت 7 را با خود یک به کشد شنیده ایم که تقریبا نقطه مشترکشان وجود اسکنر عنبیه چشم در این دستگاه بود.

زمانی شایعات در مورد این موضوع شدت پیدا کردند که دو تصویر که تنظمیات یک دستگاه را نشان می دادند و در موردشان ادعا می شد که مربوط به گلکسی نوت 7 هسنتد لو رفت و در آن ها نشانه ای از وجود اسکنر عنبیه چشم بود که با عبارت Use iris به عنوان روشی برای باز کردن قفل گوشی، حدس و گمان ها را بر انگیخت. بعد از آن وقتی سامسونگ در دعوتنامه خود برای رویداد معرفی گلکسی نوت 7 در 2 آگوست که قرار است در شهر نیویورک برگزار گردد از تکنولوژی نویی سخن به میان آورد، شدت پیش بینی ها برای حضور اسکنر عنبیه چشم در جدیدترین دستگاه سامسونگ که مرزی بین گوشی و تبلت است و نام فبلت را با خود به همراه دارد بیش از پیش شد.

همه ما بسیار هیجان زده ایم تا ببینیم این تکنولوژی چگونه قرار است به یک تجربه دلپذیر در دنیای دستگاه های هوشمند تبدیل شود. مطمئنا خیلی از ما تجربه ای مشابه کاری که می توان با اسکنر عنبیه چشم کرد را نداشته ایم، ولی می توان گفت که این فناوری مطمئنا برای راحت تر شدن تجربه کار با دستگاه های هوشمنمد در گلکسی نوت تعبیه خواهد گردید. با این وجود تحلیگران بازار معتقدند که این فناوری نمی تواند در جلب رضایت کاربرانی که گلکسی نوت 7 را خریداری می کنند، موفقیتی بدست آورد. دلیل که تحلیلگران برای این پیش بینی آورده اند عبارتند از سرعت، تنظیم فاصله، آسیب پذیری تشخیص در شرایط نوری محیط و سایر مقوله هایی که باعث شده تا این تکنولوژی در گذشته مورد توجه قرار نگیرد.

به هر حال مطمئنا استفاده از اسکنر عنبیه چشم می تواند برای هر کاربری جذاب باشد؛ اما باید صبر کرد و دید که آیا کمپانی سامسونگ قادر خواهد بود تا بر مواردی که ذکر گردید غلبه نماید و تکنولوژی اسکنری که می سازد، بتواند در مدت بسیار کوتاهی عنبیه چشم کاربر را در شرایط مختلف تشخیص دهد یا آن که فعلا فناوری اش پاسخگوی خوبی برای نیاز کاربران نخواهد بود.

Sammobile

مطالب پیشنهادی

x

آخرین اخبار و آپدیت و تم و والپیپرهای گوشی های سامسونگ در کانال تلگرام سامسونگی ها

کانال تلگرام سامسونگی ها