x

چه گوشی ها و تبلت هایی اندروید 8 را دریافت خواهند کرد؟ با مراجه به لینک زیر می توانید آن را ببینید.

کدام گوشی و تبلت های سامسونگ بروزرسانی اندروید 8 را دریافت می کنند؟
دانلود رایگان رام سامسونگ
آپدیت ها

آیا بر اساس این پتنت جدید گلکسی اس 8 دوربین دوگانه خواهد داشت؟

اخیرا پتنت جدیدی توسط کمپانی سامسونگ به ثبت رسیده که می تواند به شایعات پیشین که از وجود دوربین دوگانه در گلکسی اس 8 می گفتند دامن بزند.

در این پتنت که در 13 سپتامبر 2016 ثبت شده ما شاهد رابط کاربری دوربینی می باشیم که کنترل زوم آن بهبود یافته است. که دقیقا مانند کنترل یک انگشتی اکسپوژر سامسونگ می باشد که در حال حاضر در اپلیکیشن دوربین از آن استفاده می گردد که به کمک آن می توان تنها با حرکت یک انگشت به داخل یا به خارج زوم کرد. در حال حاضر می توان زوم را با کمک دو انگشت (pinch-to-zoom) و یا با استفاده از دکمه های افزایش و کاهش ولوم صدا کنترل نمود.

حال شاید این سوال برایتان پیش بیاید که اصلا سامسونگ به چه دلیل دنبال بهبود کنترل زوم است در حالی که زوم دیجیتال خیلی قابلیت های خاصی هم ندارد. با آنکه می تواند کمی طعم انتزاعی داشته باشد، اما مربوط می شود به شایعات پیشین که از وجود دوربین دوگانه در گلکسی اس 8 گزارش می دادند.

همانطور که می دانید آیفون 7 پلاس اپل از دوربین دوگانه بهره می برد و این باعث شده تا قابلیت های زوم این گوشی از نسخه قدیمی تک لنزی بهتر شود. این ویژگی با توجه به این مقایسه می تواند اینترفیسی با کنترل زوم بهبودیافته را به طوری که در پتنت ثبت شده اخیر، در موردش توضیح داده شده، برای گلکسی اس 8 تضمین نماید.

به هر حال پتنت های زیادی توسط شرکت های مختلف از جمله سامسونگ ثبت می شوند و نمی توان به صرف این موضوع از وجود این ویژگی، یعنی دوربین دوگانه در گلکسی اس 8 یقین حاصل نمود و تا زمانی که محصول واقعی توسط سامسونگ عرضه نشود از هیچ چیز نمی توان به طور صد در صد اطمینان حاصل کرد. پس فعلا سعی می کنیم با این گزارشات به نتیجه قطعی نرسیم تا ببینیم در آینده چه اتفاقاتی خواهد افتاد.

پتنت رابط کاربری زوم دوربین سامسونگ

پتنت رابط کاربری زوم دوربین سامسونگ

Sammobile

مطالب پیشنهادی

x

آخرین اخبار و آپدیت و تم و والپیپرهای گوشی های سامسونگ در کانال تلگرام سامسونگی ها

کانال تلگرام سامسونگی ها