x

چه گوشی ها و تبلت هایی اندروید 8 را دریافت خواهند کرد؟ با مراجه به لینک زیر می توانید آن را ببینید.

کدام گوشی و تبلت های سامسونگ بروزرسانی اندروید 8 را دریافت می کنند؟
دانلود رایگان رام سامسونگ
آپدیت ها

آپدیت رسمی اندروید نوقا برای گلکسی اس 7 نسخه 7.1.1 خواهد بود

آپدیت اندروید 7 برای گلکسی اس 7

الان که این خبر را منتشر می کنیم حدود چند ماه است که از عرضه اندروید 7.0 نوقا برای دستگاه های نکسوس که تحت پشتیبانی گوگل هستند، می گذرد. گوگل با گوشی های جدید خود که با نام پیکسل شناخته می شوند، اندروید 7.1 را نیز روانه بازار کرد و همین چند روز قبل، نسخه 7.1.1 اندروید که دارای چند ویژگی جدید است و بهبودهایی در آن به ارمغان آمده را نیز منتشر نمود.

سامسونگ در این بین هنوز در صدد توسعه نسخه اصلی اندروید نوقا برای گوشی ها و تبلت هایش است. اما فعلا نسخه بتا اندروید 7.0 برای گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج برای برخی کاربران انتخابی برای آزمایش در دسترس قرار دارد.

حال در پاسخ به یکی از کاربران برنامه گلکسی بتا، سامسونگ تایید کرده که آغاز انتشار رسمی اندروید جدید نوقا با نسخه 7.1.1 آن خواهد بود. اندروید 7.1.1 یک آپدیت کوچک است که دارای مجموعه جدیدی از اموجی یا همان شکلک ها می باشد. ارسال مستقیم فایل های GIF از طریق کیبورد در برنامه های موردنظر و امکان ایجاد میانبر برنامه ها به طور مستقیم در صفحه اصلی نیز از قابلیت های آن است. کاربران با نگه داشتن طولانی انگشت خود بر روی آیکون برنامه هایی مانند توییتر و Google Maps می توانند عملیات مربوط به آن ها را مشاهده نمایند.

با این حال سامسونگ در مورد زمان عرضه آپدیت جدید اندروید نوقا برای گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج چیزی را مورد تایید خود قرار نداده ولی به عنوان پیش بینی انتظار ما این است که این بروزرسانی مهم در اوایل سال 2017 منتشر شود.

آپدیت اندروید 7.1.1 برای گلکسی اس 7

آپدیت اندروید 7.1.1 برای گلکسی اس 7

 

Sammobile

مطالب پیشنهادی

x

آخرین اخبار و آپدیت و تم و والپیپرهای گوشی های سامسونگ در کانال تلگرام سامسونگی ها

کانال تلگرام سامسونگی ها