x

چه گوشی ها و تبلت هایی اندروید 8 را دریافت خواهند کرد؟ با مراجه به لینک زیر می توانید آن را ببینید.

کدام گوشی و تبلت های سامسونگ بروزرسانی اندروید 8 را دریافت می کنند؟
دانلود رایگان رام سامسونگ
آپدیت ها

نام کد و شماره مدل گلکسی اس 8 چیست؟

گلکسی اس 7 در سال 2016 اجرای بزرگی داشت و از طرفی توانست تا حدی به وضعیت سامسونگ کمک نماید. در نتیجه سامسونگ بسیار مجدانه در تلاش است تا این روند را در سال 2017 با پرچمدار جدید سری اس خود که احتمالا گلکسی اس 8 نامیده خواهد شد، ادامه دهد.

منابعی در سامسونگ خبر از این موضوع می دهند که گلکسی اس 8 دو نسخه خواهد داشت و در داخل این کمپانی با نام های Dream و Dream2 شناخته می گردند که شماره مدل آن ها نیز به ترتیب SM-G950 و SMG955 می باشد. حال اگر شما کمی با شماره مدل گوشی های سامسونگ آشنا باشید، دیگر نیازی به گفتن نخواهد بود که گلکسی اس 7 با شماره مدل SM-G930 وارد بازار شد و از طرفی شاید توجه کرده باشید که این غول کره ای به طور معمول عادت دارد تا شماره مدل دستگاه جانشین را با اضافه کردن عدد 10 به شماره مدل دستگاه قبلی راهی بازار نماید. حال اگر همین دنباله را دنبال نماییم متوجه می شویم که طبق یک منطق ساده، گوشی گلکسی اس 8 باید دارای شماره مدل SM-G940 باشد، اما مثل اینکه اینطور نیست و برای آن دلیل خاصی نیز وجود دارد.

Tetraphobia دلیل این موضوع است. در حقیقت تترافوبیا یک مسئله ریشه دار در کشور کره جنوبی می باشد و به این دلیل این نام را دارد که مردم این کشور نگاه خاصی به این عدد دارند. این مسئله در حدی فراگیر است که اغلب بیمارستان ها و ساختمان های عمومی این کشور از طبقه چهارم صرف نظر می کنند و از آن رد می شوند، در حالی که بعضی از آن ها به جای استفاده از عدد 4 ترجیح می دهند از حرف F به عنوان یکی از حروف الفبا برای نشان دادن طبقه چهارم استفاده نمایند. جالب است بدانید سامسونگ سابقه این کار را نیز دارد و اگر کمی به گذشته برگردیم متوجه می شویم در حالی که این شرکت شماره مدل گلکسی اس 3 را GT-I9300 گذاشته بود، برای گلکسی اس 4 شماره مدل GT-I9500 را در نظر گرفت که به راحتی می توان پرش آن را از 3 به 5 و رد کردن 4 دید.

جدیدا شایعاتی منتشر می شوند که می گویند سامسونگ گلکسی اس 8 را فقط در یک نسخه و آن هم با نمایشگر خمیده وارد بازار خواهد کرد؛ دقیقا همانند گلکسی نوت 7. از طرفی ما شنیده ایم که این گوشی دارای دو نسخه است، ولی از آن جایی که هنوز فاصله نسبتا زیادی تا معرفی گلکسی اس 8 داریم پس باید گفت چه کسی می داند، شاید سامسونگ بخواهد تا آن موقع یکی را حذف نماید. گلکسی اس 8 در سال جدید میلادی توسط سامسونگ به صورت رسمی معرفی خواهد شد.

Sammobile

مطالب پیشنهادی

x

آخرین اخبار و آپدیت و تم و والپیپرهای گوشی های سامسونگ در کانال تلگرام سامسونگی ها

کانال تلگرام سامسونگی ها