x

چه گوشی ها و تبلت هایی اندروید 8 را دریافت خواهند کرد؟ با مراجه به لینک زیر می توانید آن را ببینید.

کدام گوشی و تبلت های سامسونگ بروزرسانی اندروید 8 را دریافت می کنند؟
دانلود رایگان رام سامسونگ
آپدیت ها

آیا اسکنر عنبیه چشم گلکسی نوت 7 برای کودکان یا در زمان استفاده از عینک با محدودیت همراه است؟

در مورد اسکنر عنبیه چشم گلکسی نوت 7 بارها خوانده ایم و حتی عکس هایی از آن منتشر شده و حتی همین اواخر فیلمی از کارکرد این اسکنر به بیرون درز نموده است. اما به نظر می آید با توجه به عکس هایی که از سوی چین منتشر شده اند، این ویژگی گوشی در زمان استفاده از عینک یا حتی برای کودکان دارای محدودیت هایی در تشخیص است.

به نظر می آید سامسونگ هشداری برای استفاده کنندگان از اسکنر عنبیه چشم دارد. اینطور که مشخص است در هنگام استفاده باید حداقل فاصله بین دستگاه تا چشم های کاربر 20 سانتی متر باشد تا اثرات مضری بر روی فرد نگذارد. هم چنین این امکان نباید توسط کودکان استفاده گردد. بچه ها دوست دارند تا با گوشی والدین خود بازی کنند و یا از آن استفاده کنند؛ حال اگر شما قصد خرید یک گلکسی نوت 7 دارید نباید اسکنر عنبیه چشم آن را برای کودکتان پیکربندی و تنظیم کنید، آن هم نه فقط بخاطر آنکه بخواهید دسترسی راحت آن ها به گوشی خود را قطع نمایید بلکه برای سلامتی خودشان. همچنین اخطار داده شده که اگر شما به عنوان یک کاربر گلکسی نوت 7 از عینک یا لنز تماسی برای چشم های خود استفاده می کنید، در حالی که آن ها را پوشیده اید، دستگاه ممکن است قادر به تشخیص درست هویت شما نباشد. سامسونگ می گوید اگر می خواهید از این امکان برخوردار باشید باید از ابزار کمک کننده به چشم مانند عینک و لنز استفاده ننماید ولی با توجه به اینکه بخش اعظمی از مردم در دنیا از عینک و لنزهای گوناگون برای چشمان خود بهره می برند بعید است بتوانند به درستی از این ویژگی گلکسی نوت 7 بهره ببرند. همانطور که بالاتر گفتیم نباید در فاصله کمتر از 20 سانتی متر از اسکنر عنبیه چشم برای تشخیص هویت استفاده کرد و در همین راستا سامسونگ اخطار می دهد که فاصله مناسب بین 25 تا 35 سانتی متر است و هم چنین نباید از این ویژگی در نور مستقیم خورشید استفاده نمود.

این ها محدودیت هایی بودند که در هنگام استفاده از اسکنر عنبیه چشم در گوشی گلکسی نوت 7 با آن روبرو خواهید شد و شاید برای برخی از کاربران مخصوصا افرادی که از ابزارهای کمکی برای دیدن استفاده می نمایند خوشایند نباشد. ما منتظر هستیم تا سامسونگ از Galaxy Note 7 رونمایی کند و ما بتوانیم کارکرد اسکنر عنبیه چشم را بر روی این گوشی مشاهده کنیم. اما اگر این محدودیت برای افرادی که از عینک یا لنز تماسی استفاده می کنند وجود داشته باشد شاید بتوان گفت خیلی قابلیت شگفت انگیزی نخواهد بود.

galaxy-note-7-iris-scanner-limitations-1 galaxy-note-7-iris-scanner-limitations-2

Sammobile

مطالب پیشنهادی

x

آخرین اخبار و آپدیت و تم و والپیپرهای گوشی های سامسونگ در کانال تلگرام سامسونگی ها

کانال تلگرام سامسونگی ها