x

چه گوشی ها و تبلت هایی اندروید 8 را دریافت خواهند کرد؟ با مراجه به لینک زیر می توانید آن را ببینید.

کدام گوشی و تبلت های سامسونگ بروزرسانی اندروید 8 را دریافت می کنند؟
دانلود رایگان رام سامسونگ
آپدیت ها

لو رفتن لیستی از اپراتورها که وجود نسخه 64 گیگابایتی گلکسی نوت 7 را تایید می کند

گلکسی نوت 7 سامسونگ

حافظه داخلی گوشی ها یکی از مواردی است که آنچنان که انتظار می رود رشد نکرده، در صورتی که بقیه سخت افزارهای گوشی های هوشمند به نحو قابل قبولی پیشرفت نموده اند.

برای مثال چیپست های گوشی های بسیار قدرتمند شده اند، صفحه نمایش آن ها فوق العاده شده و دوربین هایشان شگفت انگیز گردیده؛ اما در این میان حافظه داخلی مدت زیادی می باشد که بر روی همان 32 گیگابایت مانده است. سال گذشته سامسونگ برای پرچمدارانش امکان ارتقاء حافظه را دریغ کرد و برای جبران آن انواع حافظه 32 و 64 و در بعضی بازارها 128 گیگابایت را برای گوشی هایش در نظر گرفت. در سال 2016 سامسونگ در گلکسی اس 7 و Galaxy S7 Edge امکان افزایش حافظه توسط کارت های microSD را مهیا نمود ولی فقط نسخه 32 گیگابایتی از این گوشی ها را روانه بازار کرد.

قبلا شایعاتی منتشر شد که می گفتند گلکسی نوت 7 در نسخه پایه خود با حافظه داخلی 64 گیگابایتی عرضه خواهد شد و حالا تصویری درز کرده که صحت این موضوع را تایید می کند، حداقل برای بازار کشور کره جنوبی. در این تصویر تنها نسخه مربوط به مخابرات کره قابل مشاهده است که مشخصا با حافظه داخلی 64 گیگابایتی عرضه می شود ولی ما امیدواریم که سامسونگ برای تمام مناطق دنیا گلکسی نوت 7 را در نسخه پایه 64 گیگابایتی عرضه نماید. در حقیقت اگر قرار باشد که بر اساس گزارشات منتشر شده بر روی برچسب قیمت گلکسی نوت 7 عدد 849 یورو حک گردد پس این یکی از حداقل انتظاراتی خواهد بود که می توان از آخرین پرچمدار سامسونگ داشت.

از دیگر چیزهایی که انتظار می رود گلکسی نوت 7 به آن مجهز گردد، اسلات هیبریدی است که هم می توان در آن کارت های microSD و هم کارت های جدید UFS سامسونگ را قرار داد؛ هر چند که نمی توان در موردش مطمئن بود.

note-7-64gb

Sammobile

مطالب پیشنهادی

x

آخرین اخبار و آپدیت و تم و والپیپرهای گوشی های سامسونگ در کانال تلگرام سامسونگی ها

کانال تلگرام سامسونگی ها