x

چه گوشی ها و تبلت هایی اندروید 8 را دریافت خواهند کرد؟ با مراجه به لینک زیر می توانید آن را ببینید.

کدام گوشی و تبلت های سامسونگ بروزرسانی اندروید 8 را دریافت می کنند؟
دانلود رایگان رام سامسونگ
آپدیت ها

فیلمی که اسکنر عنبیه چشم گلکسی نوت 7 را در عمل نشان می دهد

مدام شایعاتی می شنویم که به اسکتر عنبیه چشم اشاره می کنند و از به کار برده شدن آن در گلکسی نوت 7 توسط سامسونگ می گویند. دستگاهی که احتمالا اولین محصول سامسونگ خواهد بود که برای عموم کاربران عرضه می شود و از این ویژگی نیز برخوردار می باشد

ما پیش تر چند تصویر دیده بودیم که نشان می داد این ویژگی در گلکسی نوت 7 مورد استفاده واقع خواهد گردید و حالا فیلمی منتشر شده که آن را در عمل نشان می دهد. این فیلم از طرف منابع چینی منتشر شده و روش کار اسکنر عنبیه چشم را برای ما ملموس تر می کند.

نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که در این ویدیو صفحه نمایش دستگاهی که ادعا می شود گلکسی نوت 7 است فلت می باشد و به رغم شایعات مطرح شده که بیان می داشتند این گوشی از نسخه تخت برخوردار نخواهد بود، خمیده نیست. این اعتقاد وجود دارد که سامسونگ در نمونه های اولیه گلکسی نوت 7، برای آزمایش سخت افزار دستگاه، نسخه ای با صفحه نمایش تخت را در نظر گرفته و در حالی که سعی در مخفی کردن ظاهر واقعی گلکسی نوت 7 دارد، اما تصاویر لو رفته زیادی که از این گوشی در فضای آنلاین منتشر شده اند، تلاش این شرکت را بی فایده کرده اند.

در این ویدیو می توان متوجه شد که اسکنر عنبیه گلکسی نوت 7 دارای سرعت خوبی است و به آسانی کاربر را قادر به دسترسی به دستگاه می نماید. سه شنبه 12 مرداد روزی است که سامسونگ از آخرین پرچمدار خود با نام Galaxy Note 7 رونمایی خواهد کرد و در آن زمان از اطلاعات کامل این دستگاه از جمله قیمت به طور رسمی آگاه خواهیم شد.

Sammobile

مطالب پیشنهادی

x

آخرین اخبار و آپدیت و تم و والپیپرهای گوشی های سامسونگ در کانال تلگرام سامسونگی ها

کانال تلگرام سامسونگی ها