x

چه گوشی ها و تبلت هایی اندروید 8 را دریافت خواهند کرد؟ با مراجه به لینک زیر می توانید آن را ببینید.

کدام گوشی و تبلت های سامسونگ بروزرسانی اندروید 8 را دریافت می کنند؟
دانلود رایگان رام سامسونگ
آپدیت ها

عکس های بیشتری از تنظیمات اسکنر عنبیه چشم گلکسی نوت 7 لو رفت

گزارشاتی بسیاری مبنی بر مجهز بودن گلکسی نوت 7 به اسکنر عنبیه چشم منتشر شده که حتی همین اواخر ویدیویی که کارکردن با این ویژگی را نشان می داد درز کرد و دیگر شاید این موضوع نتواند به عنوان یک چیز شگفت انگیز در مراسم رونمایی رسمی از Galaxy Note 7 توسط سامسونگ مطرح شود چرا که ما خیلی چیزها از آن می دانیم.

حالا تصاویر از قسمت های مربوط به راه اندازی و تنظیم این قابلیت منتشر شده است. پیش تر محدودیت های این اسکنر به زبان چینی درز کرده بود و حالا در اینجا همان ها را به انگلیسی می توان مشاهده کرد. محدودیت هایی که شاید برای عده ای بهره بردن از اسکنر عنبیه چشم را از آن ها دریغ نماید.

پیش تر ویدیویی لو رفته بود که رابط کاربری جدید گلکسی نوت 7 را با نام Grace UX نشان می داد و حالا برخی از این تصاویر که در این مطلب می بینید مربوط به همین رابط کاربری می باشد. شما می توانید فهرست S Pen Air Command را با گزینه هایی که آشنا هستند همچون Action Memo و S Note و Screen Write و … در این تصاویر ببینید. Glance یک امکان جدید در این فهرست است که امکان ثبت بخش های از صفحه برای ایجاد راحت تصاویر GIF را می دهد

اسکرین شات مربوط به بخش فهرست برنامه ها نشان می دهد که چیدمان آن ها به صورت پیش فرض بر اساس حروف الفبا می باشد و برخی آیکون های جدید نیز جایگزین آیکون های قدیمی شده اند.

سامسونگ به زودی از گلکسی نوت 7 رونمایی می کند و ما می توانیم از همه اطلاعات این گوشی همچون قیمت، به صورت رسمی و تایید شده از سوی این شرکت آگاهی پیدا کنیم.

note-7-iris-scanner-leaked-2 note-7-iris-scanner-leaked-1 note-7-grace-ux-2 note-7-grace-ux-1

Sammobile

مطالب پیشنهادی

x

آخرین اخبار و آپدیت و تم و والپیپرهای گوشی های سامسونگ در کانال تلگرام سامسونگی ها

کانال تلگرام سامسونگی ها