x

چه گوشی ها و تبلت هایی اندروید 8 را دریافت خواهند کرد؟ با مراجه به لینک زیر می توانید آن را ببینید.

کدام گوشی و تبلت های سامسونگ بروزرسانی اندروید 8 را دریافت می کنند؟
دانلود رایگان رام سامسونگ
آپدیت ها

سه ویژگی و ترفند جدید در قلم S Pen گلکسی نوت 7

سال پیش که گلکسی نوت 5 معرفی شد، قلم S Pen نیز از ترفندهای جدید بهره مند گردید. قلم S Pen بخش جدایی ناپذیر و جذاب سری نوت است که تجربه ای جدید را در کار با گوشی ارائه می دهد و هر سال سامسونگ سعی می کند تا آن را بهتر از قبل نماید و این داستان برای قلم موجود در گلکسی نوت 7 نیز تکرار خواهد شد.

در همین راستا گزارش جدیدی منتشر شده که که نشان می دهد این قلم در گلکسی نوت 7 به صورت بالقوه سه ترفند جدید را در خود جای داده است.

اولین ویژگی Translate (ترجمه) نام دارد. همانطور که از نامش پیدا است و حتما حدس زده اید، این ویژگی مربوط به ترجمه کلمات در زبان های خارجی می باشد. اسکرین شات های درز شده نشان می دهند که این کار به سادگی و با هاور کردن قلم بر روی کلمه مورد نظر انجام می شود. همچنین می توان با لمس کردن آیکون اسپیکر، تلفظ آن کلمه را شنید. این ویژگی نیاز کاربر را برای استفاده از یک اپلیکیشن دیگر به منظور ترجمه کلمه به سادگی رفع خواهد کرد و می توان بسیار کاربردی باشد.

Magnify یا همان بزرگنمایی ویژگی جدید دیگر قلم S Pen در گلکسی نوت 7 خواهد بود که به خودی خود مشخص است چه کاربردی دارد و نیازی به توضیح اضافه نیست. این ویژگی کمک می کند تا کاربر با هاور کردن قلم بر روی مناطقی از صفحه که می خواهد، تصویر را بزرگ تر نماید.

آخرین ویژگی که اما بسیار کاربردی است، قابلیت سوییچ بین برنامه ها است. نام این ویژگی Glance می باشد که به کاربر اجازه می دهد با هاور کردن قلم بر روی تصویر کوچک برنامه ها بین آن ها سوییچ نماید و از برنامه ای به برنامه دیگر برود.

اما ویژگی که فراتر از ویزگی های بالا می تواند قلم S Pen را متفاوت سازد و شایعه شده در قلم گلکسی نوت 7 به ارمغان می آید، امکان استفاده از قلم در زیر آب می باشد.
s-pen-new-features-1 s-pen-new-features-2 s-pen-new-features-3 s-pen-new-features-4

Sammobile

مطالب پیشنهادی

x

آخرین اخبار و آپدیت و تم و والپیپرهای گوشی های سامسونگ در کانال تلگرام سامسونگی ها

کانال تلگرام سامسونگی ها