x

چه گوشی ها و تبلت هایی اندروید 8 را دریافت خواهند کرد؟ با مراجه به لینک زیر می توانید آن را ببینید.

کدام گوشی و تبلت های سامسونگ بروزرسانی اندروید 8 را دریافت می کنند؟
دانلود رایگان رام سامسونگ
آپدیت ها

وقتی سامسونگ از قابلیت های دستیار دیجیتال خود اطلاعات بیشتری می دهد

از زمانی که سامسونگ Viv Labs را از آن خود کرد، شایعاتی زیادی حول دستیار دیجیتال جدید این شرکت کره ای که مبتنی بر پلتفرم هوش مصنوعی خواهد بود، درز کرد که نشان می دادند قرار است در گلکسی اس 8 از آن رونمایی گردد.

سامسونگ به تازگی نیز تایید نمود که در حال کار بر روی دستیار دیجیتالی جدید AI است که به منظور استفاده در گوشی های موبایل از آن بهره می خواهد برد. حال این غول کره ای زوایای تازه دیگری را از این دستیار دیجیتالی جدید نمایان کرده که ما را در شناختن توانایی های آن یاری می نماید.

آقای Lee Jae-yong نایب رئیس Samsung Electronics گفته است که سامسونگ می خواهد بداند که چگونه باید با کمک AI که توسط Viv Labs توسعه داده می شود، بر روی ارائه تسهیلات و لذت بیشتر برای کاربران سرمایه گذاری نماید. او این نظر را هنگامی که با سران Viv Labs جلسه ای داشت، بیان نمود. آقای لی همچنین می افزاید که سامسونگ در حال کار است تا بهبودهای بیشتری را در حوزه اینترنت اشیاء با ایجاد این دستیار دیجیتال در دستگاه هایی همچون لوازم خانگی، به ارمغان آورد. Rhee In-jong معاون ریاست Samsung Electronics می گوید:

ما در حال توسعه یک رابط کاربری کلیدی اصلی هستیم که در مورد یک الگوی کاملا جدید، یک پلتفرم AI باز، است.

او همچنین می گوید که در حالی که هم اکنون گوشی های هوشمند گلکسی نیاز به اپلیکیشن های مجزایی برای کاربران به منظور تحقق برنامه های جداگانه ای همچون سفارش پیتزا یا برنامه Uber دارند، پلتفرم جدید AI کاربران را قادر می سازد تا به سادگی یک فرمان صوتی بدون نیاز به نرم افزارهای مجزای دیگر، عملیات مدنظرشان تهیه یا انجام گردد.

Dag Kittlaus مدیر عامل شرکت Viv Labs نیز اشاره به این دارد که پلتفرم AI فقط محدود به استفاده در گوشی های هوشمند موبایل نیست و در عین آنکه با لوازم خانگی کار می نماید با کاربر در تعامل قرار می گیرد. در حقیقت این شرکت در پی کار بر روی یک فناوری متصل شده می باشد که قابلیت اجرا بر روی طیف وسیعی از دستگاه ها را داشته باشد. این پلتفرم مبتنی بر هوش مصنوعی به عنوان یک راه حل برای کنترل لوازم خانگی خواهد بود. در همین رابطه Rhee می گوید:

شما خواهید توانست از یخچال یا فریزر خانه خود بخواهید تا عکس هایی که در گوشی شما وجود دارد را بر روی خود به نمایش گذارد (برای مثال).

فعلا به نظر نمی آید که این دستیار که احتمال دارد نامش بیکسبی باشد تنها قادر به انجام کارهایی از این قبیل باشد چرا که رقبای آن که از شرکت های اپل، گوگل و مایکروسافت می باشند، چیزهایی خیلی بیشتر از این موارد را انجام می دهند. شاید این دستیار می رود تا کاربران را به شیوه ای جدید با لوازم موجود مرتبط کند و در یک محاوره دیجیتالی قرار دهد.

Sammobile

مطالب پیشنهادی

x

آخرین اخبار و آپدیت و تم و والپیپرهای گوشی های سامسونگ در کانال تلگرام سامسونگی ها

کانال تلگرام سامسونگی ها