x

چه گوشی ها و تبلت هایی اندروید 8 را دریافت خواهند کرد؟ با مراجه به لینک زیر می توانید آن را ببینید.

کدام گوشی و تبلت های سامسونگ بروزرسانی اندروید 8 را دریافت می کنند؟
دانلود رایگان رام سامسونگ
آپدیت ها

سامسونگ برای بدست آوردن دل مشتریان گلکسی نوت 7، نمایشگر گلکسی اس 8 را بزرگتر می کند

اگر گزارشی که اخیرا منتشر شده درست باشد، سامسونگ در صدد افزایش سایز نمایشگر گلکسی اس 8 است و این کار را به منظور جذب کاربرانی خواهد کرد که پیش تر گوشی گلکسی نوت 7 را خریده بودند و از بد ماجرا به عنوان یک دستگاه بازنده بخاطر مشکلاتش در کارنامه سامسونگ ثبت شد.

در حقیقت افرادی که گلکسی نوت 7 خریدند و پس از مشکلات مربوط به باتری مجبور به پس دادن آن شدند، مطمئنا دوستدار یک صفحه نمایش بزرگ بوده اند که گلکسی نوت 7 را خریداری کردند؛ در نتیجه سامسونگ می خواهد که دل این بخش از کاربران خود را نیز با گلکسی اس 8 بدست آورد. البته که قلم گلکسی نوت 7 نیز از ویژگی های مهم این سری بود که در سری گلکسی اس آن را نخواهیم دید.

در گزارشی که به دست ما رسیده، آمده که سامسونگ در نظر دارد تا دو نسخه از گلکسی اس 8 که یکی دارای نمایشگر 5.7 اینچی و دیگری دارای صفحه نمایش 6.2 اینچی است را در سه ماهه ابتدایی سال 2017 روانه بازار جهانی نماید.

با توجه به این اطلاعات، با آنکه سامسونگ اندازه صفحه نمایش را افزایش می دهد، اما قرار نیست که از لحاظ فیزیکی نیز ابعاد خود دستگاه را با افزایش روبرو نماید. اما شاید سوالی که در این بین پیش بیاید این باشد که چطور این امکان وجود دارد که بدون افزایش ابعاد گلکسی اس 8، نمایشگرش اما با افزایش سایز روبرو شود؟ جواب را می توان اینگونه داد که طبق اطلاعاتی که در اختیار است، سامسونگ می خواهد نمایشگر گلکسی اس 8 را به گونه ای با افزایش سایز مواجه کند که دارای حاشیه های کمتری باشد و در همین راستا، حتی دکمه Home نیز از پایین صفحه نمایش قرار است برداشته شود که فضای بیشتری را برای نمایشگر در اختیار می گذارد. همچنین گفته می شود که دیگر، نمونه ای که دارای صفحه نمایش فلت یا همان تخت باشد وجود نخواهد داشت و هر دو نسخه ای که از گلکسی اس 8 قرار است عرضه شود، دارای نمایشگر خمیده خواهند بود.

در این راستا یک تحلیلگر می گوید:

به منظور جلب توجه کاربران نوت که یک صفحه نمایش بزرگ را ترجیح می دهند، سامسونگ تصمیم گرفته است که نمایشگری بزرگ تر را برای هر دو مدل جدید گلکسی اس 8 در نظر بگیرد.

در ادامه یک تحلیلگر دیگر از واژه “به احتمال زیاد” برای این موضوع استفاده می کند که نسخه ای با نمایشگر کمی بزرگ تر وجود خواهد داشت که با نام مستعار Plus آن را در نظر می گیریم و این نسخه از گوشی گلکسی اس 8 مدلی بزرگتر از گوشی گلکسی اس 6 اج که در ماه آگوست سال 2015 وارد عرصه شد، می باشد.

 

مطالب پیشنهادی

x

آخرین اخبار و آپدیت و تم و والپیپرهای گوشی های سامسونگ در کانال تلگرام سامسونگی ها

کانال تلگرام سامسونگی ها