x

چه گوشی ها و تبلت هایی اندروید 8 را دریافت خواهند کرد؟ با مراجه به لینک زیر می توانید آن را ببینید.

کدام گوشی و تبلت های سامسونگ بروزرسانی اندروید 8 را دریافت می کنند؟
دانلود رایگان رام سامسونگ
آپدیت ها

احتمال دارد گلکسی اس 8 مجهز به دکمه پاور و صدا لمسی شود

گزارشاتی تا به الان به دست آمده اند که اگر آن ها را مبنا قرار دهیم، متوجه می شویم که احتمالا سامسونگ با گلکسی اس 8 تغییراتی بزرگ را به وقوع خواهد پیوست، تغییراتی که در حوزه سخت افزاری این گوشی مشهود خواهند بود.

از کره جنوبی که مقر سامسونگ هم در این کشور قرار دارد نیز اخیرا اطلاعاتی درز شده که از وجود 5 تغییر بزرگ پرده بر می دارد که احتمال دارد در گلکسی اس 8 با آن ها روبرو شویم. گفته شده که طراحی این پرچمدار با تغییرات جدیدی روبرو خواهد بود و ما با آمدن گلکسی اس 8 شاهد تغییرات کاملی در خط تولید دستگاه های سامسونگ می باشیم و این شرکت از تکنولوژی و بخش تازه توسعه داده شده خود برای تولید گوشی پرچمدار جدیدش یا به عبارتی گلکسی اس 8 استفاده خواهد کرد.

این طور که از شواهد پیداست، سامسونگ قصد به کارگیری یک نمایشگر تمام صفحه را در گلکسی اس 8 دارد که از کمترین حاشیه در بالا و پایین خود برخوردار است. ما نیز بر اساس اطلاعاتمان این احتمال را می دهیم که شاهد لبه های خمیده در بالا و پایین صفحه نمایش این گوشی باشیم. کماکان فکر می کنیم که سامسونگ قصد دارد به عنوان یک تغییر مهم در طراحی دستگاه هایش، دکمه Home را حذف نماید و این تغییر با گلکسی اس 8 معنی پیدا خواهد کرد.

حال شاید برایتان جای سوال باشد که اگر دکمه Home حذف گردد پس سنسور اثر انگشت چه می شود؟ در پاسخ باید بگوییم که معنی حذف این دکمه آن است که سنسور اثر انگشت احتمالا جایش را در زیر (داخل) صفحه نمایش پیدا خواهد کرد. در این گزارش آمده که پیاده سازی این ویژگی پیچیدگی هایی دارد که باعث می شود نتوان در مورد به وقوع پیوستن آن به طور قطعی نظر داد. همچنین احتمال دارد که ما با دکمه های لمسی پاور و صدا در گلکسی اس 8 روبرو شویم که نوید یک طراحی نرم و بالانس شده را می دهد. انتظاراتی نیز در مورد سیستم دوربین گلکسی اس 8 مطرح است، از جمله آنکه به نظر می آید ما شاهد دوربین دوگانه در این گوشی باشیم که اگر اتفاق بیفتد، می توان از Galaxy S8 به عنوان اولین دستگاه سامسونگ که دارای این نوع از دوربین است یاد نمود.

همچنین گفته شده متریال صفحه نمایش OLED این گوشی به روز شده خواهد بود و تحت نام M8 شناخته می گردد. طبق شنیده ها این ترکیب متریال جدید باعث افزایش بهره وری و طول عمر خواهد شد. خوب است بدانید که برای مثال سری گلکسی اس 6 و سری گلکسی اس 7 و همینطور حتی گلکسی نوت 7، از ترکیب سری M7 بهره می بردند.

در گزارشی که ما برایتان شرح می دهیم به شارژ بی سیم نیز توجه شده است. در این گزارش آمده که سامسونگ تصمیم دارد به ادغام شارژ بی سیم با 3 سیم پیچ بپردازد که نتیجه آن سرعت بیشتر شارژ شدن و پوشش یک منطقه بزرگ تر برای شارژ است. حال وقتی منقطه ای که گوشی باید بر روی صفحه یا همان پد شارژ وایرلس قرار گیرد بزرگتر می شود، دیگر نیازی نیست که حتما گوشی به صورت کامل در وسط صفحه قرار گیرد تا شارژ گردد.

شرکت سامسونگ اخیرا اعلام کرده که محصول جدیدش یعنی گلکسی اس 8 مجهز به دستیار جدید دیجیتالی قدرت یافته از شرکت AI خواهد بود. زمان معرفی گلکسی اس 8 اوایل سال میلادی آینده یعنی سال 2017 می باشد.

Sammobile

مطالب پیشنهادی

x

آخرین اخبار و آپدیت و تم و والپیپرهای گوشی های سامسونگ در کانال تلگرام سامسونگی ها

کانال تلگرام سامسونگی ها