x

چه گوشی ها و تبلت هایی اندروید 8 را دریافت خواهند کرد؟ با مراجه به لینک زیر می توانید آن را ببینید.

کدام گوشی و تبلت های سامسونگ بروزرسانی اندروید 8 را دریافت می کنند؟
دانلود رایگان رام سامسونگ
آپدیت ها

دکمه ای جدید در گلکسی اس 8 و دیرتر عرضه شدن آن

گلکسی اس 8 تا چند وقت دیگر معرفی می شود که پیش تر طی ارائه اخباری، نشان دادیم که سامسونگ در حال کار بر روی یک دستیار مجازی (از شرکت AI) برای این گوشی می باشد که به مانند سیری اپل است.

حال WSJ (وال استریت ژورنال) گزارشی منتشر کرده که اگر صحت داشته باشد، آنوقت ما شاهد یک دکمه اختصاصی برای این سرویس دستیار دیجیتال در گلکسی اس 8 خواهیم بود. در این گزارش از WSJ اینطور آمده است:

جدیدترین نمونه های اولیه گوشی پر زرق و برق گلکسی اس 8 شامل یک دکمه در قسمت لبه خود می شود که می تواند به عنوان راه انداز یک دستیار مجازی به کار برده شود.

این خبر دقیقا در مدت کمی بعد از آن آمد که Rhee Injong معاون اجرایی سامسونگ تایید کرد دستیار دیجیتالی توسعه یافته جدیدی توسط شرکت تازه خریداری شده Viv Labs در گلکسی اس 8 قرار می گیرد که قابلیت یکپارچه شدن با لوازم خانگی و دستگاه های پوشیدنی را دارد.

اما خبر ناخوشایندی که برای طرفداران سامسونگ و منتظران گلکسی اس 8 وجود دارد این است که احتمال می رود سامسونگ بخواهد این گوشی را دیرتر از زمان پیش بینی شده وارد بازار کند، چرا که نیاز است تا آزمایشات بیشتری برای حصول اطمینان از اینکه این گوشی سرنوشتی شبیه به گلکسی نوت 7 پیدا نمی کند، بر روی آن انجام گردد.

حال وال استریت ژورنال معتقد است که احتمالا گلکسی اس 8 در ماه آوریل در سال 2017 عرضه می گردد؛ یعنی دو ماه دیرتر از چیزی که پیش تر پیش بینی می شد.

Sammobile

مطالب پیشنهادی

x

آخرین اخبار و آپدیت و تم و والپیپرهای گوشی های سامسونگ در کانال تلگرام سامسونگی ها

کانال تلگرام سامسونگی ها