x

چه گوشی ها و تبلت هایی اندروید 8 را دریافت خواهند کرد؟ با مراجه به لینک زیر می توانید آن را ببینید.

کدام گوشی و تبلت های سامسونگ بروزرسانی اندروید 8 را دریافت می کنند؟
دانلود رایگان رام سامسونگ
آپدیت ها

دوربین جلو گلکسی اس 8 از ویژگی فوکوس خودکار بهره مند می گردد؟

وقتی بحث ویژگی های سخت افزاری گوشی های هوشمند سامسونگ به میان می آید، این شرکت رتبه فوق العاده ای را به نسبت سایرین در این حوزه کسب می کند، ولی با این حال همانطور که شاهد هستید در مورد دوربین جلویی دستگاه، این غول کره ای با سرعت کمی به فکر ارتقاء آن می باشد.

فعلا سامسونگ از لحاظ رزولوشن، دوربین جلو گوشی های پرچمداری که عرضه کرده را در 5 مگاپیکسل متوقف نموده و در حالی که ما هیچ اطلاعاتی از میزان رزولوشن دقیق دوربین جلویی گلکسی اس 8 نداریم، گزارشی از ETNews منتشر شده که ادعا دارد این غول کره ای در دوربین جلوی نسل جدید پرچمدارانش یعنی گلکسی اس 8 قابلیت autofocus یا همان فوکوس خودکار را جا نهاده است.

اتوفوکوس قابلیتی است که در دنیای گوشی های هوشمند، تعداد بسیار کمی از دستگاه ها مجهز به آن گردیده اند و خیلی ها عقیده دارند که این ویژگی برای ثبت تصاویر سلفی بهتر، کاربرد خاصی ندارد. ولی با این حال با توجه به توجه زیاد کاربران به ثبت عکس های سلفی در شرایط گوناگون، نیاز است که شرکت های فعال در صنعت تلفن های هوشمند رویه بهتری را در قبال دوربین جلو در گوشی های خود پیش گیرند و ویژگی های بیشتری را با آن عجین نمایند.

اگر چه که ما هنوز به طور قطع نمی دانیم که آیا با دوربین جلویی در گلکسی اس 8 روبرو خواهیم بود که رزولوشن آن نسبت به قبل افزایش داشته باشد یا خیر؛ ولی با توجه به رویکردی که کمپانی رقیب یعنی اپل در قبال دوربین جلوی گوشی های جدیدش یعنی آیفون 7 و آیفون 7 پلاس در پیش گرفته، احتمالا شاهد حرکت هایی رو به جلو در مورد دوربین جلو گلکسی اس 8 خواهیم بود.

باز هم نباید این شایعات را جدی گرفت و تا زمانی که گوشی گلکسی اس8 رسما توسط سامسونگ معرفی نشده، همچنان این گزارشات را با چاشنی احتمال باید پیگیری کرد. حال باید دید که آیا سامسونگ گلکسی اس 8 را با توجه به وضعیتی که با گلکسی نوت 7 تجربه کرد، به منظور اطمینان از محصولی که وارد بازار می کند، دیرتر از نسل قبل خود رونمایی خواهد کرد یا خیر. همچنین تغییرات زیادی می تواند تا زمان معرفی رسمی گلکسی اس 8 در این گوشی به وقوع بپیوندد.

Sammobile

مطالب پیشنهادی

x

آخرین اخبار و آپدیت و تم و والپیپرهای گوشی های سامسونگ در کانال تلگرام سامسونگی ها

کانال تلگرام سامسونگی ها