x

چه گوشی ها و تبلت هایی اندروید 8 را دریافت خواهند کرد؟ با مراجه به لینک زیر می توانید آن را ببینید.

کدام گوشی و تبلت های سامسونگ بروزرسانی اندروید 8 را دریافت می کنند؟
دانلود رایگان رام سامسونگ
آپدیت ها

دستیار AI گلکس اس 8 قابلیت پردازش پرداخت ها و انواع مرد و زن خواهد داشت

اگر اخبار ما را پی گیری کرده باشید حتما می دانید که سامسونگ قصد دارد در سال 2017 که گلکسی اس 8 را معرفی می کند، آن را به دستیار دیجیتالی جدید AI مجهز نماید که به نظر می رسد توانایی پردازش پرداخت ها را نیز دارد.

حال به نظر می آید طبق اسناد جدید، این دستیار صوتی دارای ورژن های مرد و زن است که با نام های متفاوت Bixby و Kestra شناخته خواهند شد.

چند ماه پیش وقتی که سامسونگ سازنده دستیار AI یعنی Viv Labs را تصاحب کرد، مشخص گردید که گلکسی اس 8 ممکن است از این دستیار هوش مصنوعی که نامش نیز احتمالا بیکسبی می باشد، بهره ببرد. حال بنا بر اطلاعات ما، سامسونگ در حال کار بر روی این فناوری است تا بتوان به کمک آن با دستورهای صوتی به پردازش پرداخت های مالی پرداخت. در نتیجه نام Bixby Pay تصادفی نیست و هم نام این دستیار را تایید می کند و هم ویژگی پرداخت آن را.

از طرفی سایت GalaxyClub سند جدیدی را در مورد AI رو کرده است. در کره جنوبی و اتحادیه اروپا، سامسونگ مدارکی برای علامت تجاری کسترا ثبت کرده که چند نام دیگر نیز به عنوان نوع دیگری از Bixby در آن مشاهده می شود که شامل Bix-bee و Bix:)bee و Bix:)by و Bix-by می باشد. اما همه این علائم ثبت شده تجاری دارای توضیحات یکسانی در ذیل خود هستند. مثلا در بخشی از این توضیحات آمده: “نرم افزار کامپیوتری برای قادر ساختن به استفاده از گوشی موبایل با تشخیص صدا و بدون دخالت دست” و یا “نرم افزاری کامپیوتری برای پردازش دستورات صوتی”. با این حال چیزی در این رابطه که Bixby و Kestra نسخه هایی از دستیار AI برای مردان و زنان باشد تایید نشده است.

جالب است بدانید که بیکسبی و کسترا به طور مستقیم یا غیر مستقیم به فیلم پیشتازان فضا اشاره می کند که دیگر لازم به ذکر نیست که بگوییم گلکسی یعنی چه و چه ارتباطی بین این نام ها می باشد.

در زیر تصاویری از اسناد مربوط به این علامت های تجاری می بینید که با کلیک کردن بر روی آن ها می توانید نمای بزرگترشان را نیز مشاهده نمایید.

Sammobile

مطالب پیشنهادی

x

آخرین اخبار و آپدیت و تم و والپیپرهای گوشی های سامسونگ در کانال تلگرام سامسونگی ها

کانال تلگرام سامسونگی ها