x

چه گوشی ها و تبلت هایی اندروید 8 را دریافت خواهند کرد؟ با مراجه به لینک زیر می توانید آن را ببینید.

کدام گوشی و تبلت های سامسونگ بروزرسانی اندروید 8 را دریافت می کنند؟
دانلود رایگان رام سامسونگ
آپدیت ها

سامسونگ توسعه فریمور گلکسی اس 8 را آغاز نموده است

به تازگی ما دریافته ایم که سامسونگ شروع به توسعه فریمور گوشی آینده خود یعنی گلکسی اس 8 کرده است. فعلا این رام توسعه اش به منظور استفاده در کشورهایی نظیر چین، فرانسه، آلمان، ایتالیا، کره، لهستان، انگلیس و ایالات متحده آغاز شده است.

البته خوب است بدانید که این به منظور زودتر معرفی شدن گلکسی اس 8 در بازار جهانی نیست. برای مثال خوب است از گذشته یادی کنیم، زمانی که سامسونگ توسعه فریمور گلکسی اس 7 را شروع کرده بود، یعنی دقیقا حوالی همین زمان در سال گذشته. که به باور ما در مورد این موضوع که سامسونگ، گلکسی اس 8 را طبق زمانبندی از پیش تعیین شده، در روز یکشنبه، 26 فوریه، درست یک روز قبل از شروع کنگره جهانی موبایل در بارسلون معرفی خواهد کرد حدودا شک زیادی وجود ندارد.

از آن جایی که گوشی گلکسی نوت 7، غول کره ای سامسونگ را به میزان زیادی از لحاظ مالی و اعتبار متضرر کرد، همانطور که می توان حدس زد، این شرکت بر روی موفقیت گلکسی اس 8 حساب زیادی باز کرده است. شایعات اخیر اشاره به معرفی دو نسخه متفاوت از گلکسی اس 8 دارند؛ یکی با نمایشگر 5.1 اینچی که دارای رزولوشن 2K است و دیگر با صفحه نمایش 5.5 اینچی که رزولوشن پنل آن 4K می باشد. به علاوه این ها، انتظار می رود که نسخه جهانی گلکسی اس 8 به یک پردازنده اسنپدراگون 830 ساخت کوالکام مجهز شده باشد و در برخی بازارها نیز پردازنده اگزینوس 8895 ساخت سامسونگ در گلکسی اس 8 خودنمایی کند.

در حال حاضر گفته شده که نسخه بزرگتر گلکسی اس 8 دارای دوربین دوگانه خواهد بود، که شبیه به آن را در آیفون 7 پلاس اپل مشاهده کردیم. اگر این ها شما را به اندازه کافی به هیجان نمی آورند، باید اضافه کنیم که گزارشات اخیر نشان از جایگزینی یک دستیار جدید مبتنی بر هوش مصنوعی با دستیار پیشین این شرکت که S Voice نام داشت، در گلکسی S8 دارند. در حقیقت خرید جدید سامسونگ، یعنی Viv Labs بسیاری را بر آن داشته تا گمانه زنی هایی مبنی بر مشابه بودن این دستیار جدید به دستیار صوتی اپل یعنی سیری (Siri) کنند.

Sammobile

مطالب پیشنهادی

x

آخرین اخبار و آپدیت و تم و والپیپرهای گوشی های سامسونگ در کانال تلگرام سامسونگی ها

کانال تلگرام سامسونگی ها