x

چه گوشی ها و تبلت هایی اندروید 8 را دریافت خواهند کرد؟ با مراجه به لینک زیر می توانید آن را ببینید.

کدام گوشی و تبلت های سامسونگ بروزرسانی اندروید 8 را دریافت می کنند؟
دانلود رایگان رام سامسونگ
آپدیت ها

آیا تغییرات سخت افزاری بزرگی برای گلکسی اس 8 در راه خواهد بود؟

پس از روی دادن سلسله اتفاقاتی که می شود نامش را بیشتر فاجعه دانست تا اتفاق، برای گلکسی نوت 7، سامسونگ در پی بدست آوردن اعتبار از دست رفته اش می باشد و بهترین فرصت، راه انداختن یک طوفان است که گلکسی اس 8 می تواند شروع کنند خوبی برای آن باشد.

این فرصت می تواند به سامسونگ اجازه دهد تا به کاربرانش ثابت نماید هنوز هم از پس ساخت چیزی بزرگ بر می آید و توانایی اش را از دست نداده. حال به همین دلایل گزارشی از سوی کره جنوبی به دست آمده که نشان از وجود تغییرات سخت افزاری عظیم در گلکسی اس 8 دارد. در این گزارش به این نکته اشاره شده که گلکسی اس 8 ممکن است بدون دکمه سخت افزاری Home عرضه گردد. حال شاید سوال درستی که در این زمان باید پرسید این باشد که پس سنسور اثر انگشت چه خواهد شد؟ در جواب باید گفت که سامسونگ می تواند این سنسور را با نمایشگر گلکسی اس 8 یکپارچه نماید.

نمایشگرهای خمیده دو طرفه سامسونگ باعث شدند که این شرکت بتواند حاشیه های اطراف صفحه نمایش را حذف نماید. حالا ادعا شده که این شرکت می خواهد حاشیه های بالا و پایین را با گسترش نمایشگر حذف کند و این کار در گلکسی اس 8 به واقعیت تبدیل خواهد شد. حال اگر این موضوع واقعا به عمل در آید باید بگوییم می توانیم با یک گوشی تمام صفحه یا فول اسکرین روبرو شویم که از سال ها پیش خیلی ها دنبال آن هستند.

همچنین گفته شده که گلکسی اس 8 اولین گوشی سری اس سامسونگ خواهد بود که به دوربین دوگانه مجهز می شود. در این گزارش آمده که تصمیم مربوط به این کار در شرکت سامسونگ نهایی شده و تنها مسئله ای که مدنظر می باشد به شیوه به کار گیری آن بر می گردد؛ یعنی این کمپانی در حال رایزنی است تا بداند که نهایتا باید هر دو لنز دوربین را به صورت all-in-one در گوشی جدید و پرچمدار خود به کار ببرد یا آنکه آن ها را جداگانه قرار دهد.

در نهایت این ها همانند قبل توسط سامسونگ تایید رسمی نشده اند و باید به آن ها با تردید نگاه کرد. در ماه های آتی اخبار بیشتری را یقینا از یکی از جنجالی ترین گوشی های سامسونگ خواهیم شنید. همچنین تا حد زیادی مطمئن هستیم که زمان معرفی گلکسی اس 8 در سه ماهه اول سال 2017 خواهد بود.

Sammobile

مطالب پیشنهادی

x

آخرین اخبار و آپدیت و تم و والپیپرهای گوشی های سامسونگ در کانال تلگرام سامسونگی ها

کانال تلگرام سامسونگی ها