x

چه گوشی ها و تبلت هایی اندروید 8 را دریافت خواهند کرد؟ با مراجه به لینک زیر می توانید آن را ببینید.

کدام گوشی و تبلت های سامسونگ بروزرسانی اندروید 8 را دریافت می کنند؟
دانلود رایگان رام سامسونگ
آپدیت ها

مشتریان گلکسی نوت 7 قادر به دریافت گلکسی اس 8 و گلکسی نوت 8 با تخفیف 50 درصدی خواهند بود

افرادی که گلکسی نوت 7 را خریداری کرده اند را نمی شود با هر چیزی خوشحال کرد. آنها چندین بار به جایی که این گوشی را خریده اند مراجعه نموده و اولین بار یک جایگزین برای گلکسی نوت 7 دریافت کردند و بار بعد برای تبادل آن و یا بازپرداخت.

در نتیجه غیرقابل باور نخواهد بود که ببینیم عده ای در این بین به طرح دعوی علیه کمپانی کره ای بپردازند. ابتدا گزارشی منتشر شد که نشان می داد سامسونگ در حال آماده سازی یک برنامه جدید برای جبران خسارتی می باشد که به خریداران گلکسی نوت 7 وارد گشته است. سپس در طی گزارش دیگر ادعا شده بود که سامسونگ قصد دارد تا تخفیف نقدی قابل توجهی برای خریداران گوشی های جدید این شرکت یعنی گلکسی اس 8 و گلکسی نوت 8 که قرار است در سال آینده معرفی شود برای مشتریانش در نظر بگیرد. سامسونگ حالا به صورت رسمی اعلام کرده که یک برنامه ارتقاء گلکسی برای دارندگان گلکسی نوت 7 در کره جنوبی دارد.

مشتریانی که در کره جنوبی Galaxy Note 7 را با گلکسی اس 7 یا گلکسی اس 7 اج تعویض نموده اند، در این برنامه از واجدین شرایط خواهند بود. در حقیقت در این بیانیه آمده که این افراد قادرند تا با عرضه گلکسی اس 8 یا حتی گلکسی نوت 8، گوشی فعلی خود را به آن ها ارتقاء دهند. همچنین آمده که واجدین شرایط تنها باید نیمی از قیمت گلکسی اس 7 را قبل از آنکه بخواهند واجد شرایط برای تعویض آن با گلکسی اس 8 یا گلکسی نوت 8 شوند بپردازند.

این برنامه شامل پرداخت های ماهیانه نیست. همچنین به مشتریان تخفیفی 50 درصدی در هزینه تعمیر LCD برای دو بار ارائه می گردد. این برنامه تنها تا 30 نوامبر سال 2016 برقرار است. این برنامه برای اوپراتورها نیز به زودی ارسال خواهد شد. افرادی که گلکسی نوت 7 خود را با گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج بعد از آنکه در 11 اکتبر تولیدش قطع شد، تعویض نموده اند نیز می توانند در این برنامه ثبت نام کنند.

این برنامه فعلا برای مشتریانی که در کره جنوبی قرار دارند تدارک دیده شده و هنوز معلوم نیست که آیا این غول کره ای قصد دارد آن را در سایر مناطق نیز ارائه دهد یا خیر.

Sammobile

مطالب پیشنهادی

x

آخرین اخبار و آپدیت و تم و والپیپرهای گوشی های سامسونگ در کانال تلگرام سامسونگی ها

کانال تلگرام سامسونگی ها