x

چه گوشی ها و تبلت هایی اندروید 8 را دریافت خواهند کرد؟ با مراجه به لینک زیر می توانید آن را ببینید.

کدام گوشی و تبلت های سامسونگ بروزرسانی اندروید 8 را دریافت می کنند؟
دانلود رایگان رام سامسونگ
آپدیت ها

درز اطلاعات جدیدی که حکایت از باتری 3500 میلی آمپر ساعتی برای گلکسی نوت 7 دارد

چند ماهی است که سرعت درز اطلاعات در مورد گلکسی نوت 7 شدت گرفته و هر آنچه که باید در مورد مشخصات و ظاهر آن بدانیم، درز شده است.

اینکه این گوشی از اسکنر عنبیه چشم بهره می برد تقریبا برای ما محرز شده است. همچنین می دانیم به به احتمال بسیار قوی این گوشی دارای نمایشگری با لبه های خمیده از دو طرف می باشد و حافظه داخلی آن در نسخه پایه 64 گیگابایت است که امکان توسعه آن تا 256 گیگابایت به کمک کارت حافظه خارجی وجود دارد. رم 4 گیگابایت نیز از دیگر مشخصات مورد ذکر برای گلکسی نوت 7 است. اما یکی از مواردی که کمتر گزارش در مورد آن منتشر شده، مربوط به باتری است.

حالا مخابرات کره جنوبی قبل از آنکه Galaxy Note 7 توسط سامسونگ معرفی گردد اطلاعاتی از نسخه پایه این گوشی را که از شماره مدل SM-N930S بهره می برد منتشر نموده است. بسیاری از اطلاعاتی که در صفحه مربوطه وجود دارد در حقیقت تاییدی بر دانسته های ما از گلکسی نوت 7 می باشد. برای نمونه می توان به صفحه نمایش QHD اشاره کرد. اما نکته ای که برای ما در این صفحه تازگی دارد مربوط به باتری است که عدد 3500 میلی آمپر ساعت برایش درج گردیده و این یعنی 100mAh کمتر از ظرفیت باتری مورد استفاده در گلکسی اس 7 اج. همچنین به وزن گلکسی نوت 7 اشاره شده و عدد 169 گرم برایش درج شده که 2 گرم کمتر از وزن نسخه پیشین این سری یعنی گلکسی نوت 5 است.

skt_galaxy_note_7

Sammobile

مطالب پیشنهادی

x

آخرین اخبار و آپدیت و تم و والپیپرهای گوشی های سامسونگ در کانال تلگرام سامسونگی ها

کانال تلگرام سامسونگی ها