x

چه گوشی ها و تبلت هایی اندروید 8 را دریافت خواهند کرد؟ با مراجه به لینک زیر می توانید آن را ببینید.

کدام گوشی و تبلت های سامسونگ بروزرسانی اندروید 8 را دریافت می کنند؟
دانلود رایگان رام سامسونگ
آپدیت ها

تامین کنندگان از وجود اسکنر عنبیه چشم و دوربین دوگانه در گلکسی S8 می گویند

گوشی گلکسی نوت 7 اولین گوشی هوشمند سامسونگی بود که به اسکنر تشخیص عنبیه چشم مجهز گشت، اما متاسفانه فروش و تولید این گوشی به دلیل مشکلاتی که حول باتری آن به وجود آمد، ادامه نیافت.

در همین حال شایعات بسیاری منتشر می شوند که اکثر آن ها به وجود سیستم دوربین دوگانه در گلکسی S8 به عنوان یک بخش مهم از این گوشی جدید که در سال 2017 معرفی خواهد شد، توجه دارند.

در این بین تامین کنندگان این کمپانی کره ای، با اطمینان زیادی در مورد امکان وجود تصمیمی از سوی سامسونگ برای ارائه اسکنر عنبیه به همراه گلکسی S8 که پیش تر در گلکسی نوت 7 قرار داشت، می گویند.

از آنجایی که سامسونگ عادت ندارد دوربینی مشابه با دوربین پرچمدار سال قبل خود را در گوشی های جدیدش به کار گیرد پس این احتمال زیاد است که ما شاهد بهبودهایی در حوزه دوربین گلکسی اس 8 باشیم. در حال حاضر نیز بسیاری از ادعاهایی که در مورد گلکسی اس 8 گمانه زنی می کنند به وجود دوربین دوگانه در آن اشاره می نمایند که اگر درست باشد، نتیجه اش این خواهد بود که به تامین کنندگان و سازندگان ماژول آن، کمک می کند تا درآمد حاصله خود را افزایش دهند. این به آن دلیل است که این کار نیاز به دو ماژول دوربین جدا از یکدیگر و همچنین کامپوننت های مختلف رده بالا و رده پایین جدا از دو لنز،  دارد.

اسکنر عنبیه چشم به راستی یک از مهم ترین دستاوردهای سامسونگ بود که در گلکسی نوت 7 از آن رونمایی شد و احتمال دارد که این شرکت برای بار دیگر آن را این بار در گلکسی اس 8 به کار گیرد. بنابر این گزارش، سامسونگ به سراغ همان تامین کنندگانی که اسکنر عنبیه چشم را برای گلکسی نوت 7 تامین کرده بودند، خواهد رفت. این شرکت در حال کار با شرکایش به منظور ساخت راه حل هایی بیشتر است که بتواند در اسکنر عنبیه آن ها را به کار گیرد؛ اما مسئله ای که وجود دارد این است که این شرکت دیگر با اتفاقاتی که برای گلکسی نوت 7 افتاد، دستگاهی در بازار ندارد که دارای این قابلیت بیومتریک باشد. انتظار ما بر این است که سامسونگ برخی از این راه حل ها را با ارائه گلکسی اس 8، معرفی کند؛ البته به آن شرط که واقعا اسکنر عنبیه چشم در گلکسی S8 وجود داشته باشد، چرا که تا کنون هیچ چیزی در مورد این گوشی از سوی سامسونگ به صورت رسمی تایید نشده است که بتوان با اطمینان در مورد آن نظر داد.

Sammobile

مطالب پیشنهادی

x

آخرین اخبار و آپدیت و تم و والپیپرهای گوشی های سامسونگ در کانال تلگرام سامسونگی ها

کانال تلگرام سامسونگی ها