x

چه گوشی ها و تبلت هایی اندروید 8 را دریافت خواهند کرد؟ با مراجه به لینک زیر می توانید آن را ببینید.

کدام گوشی و تبلت های سامسونگ بروزرسانی اندروید 8 را دریافت می کنند؟
دانلود رایگان رام سامسونگ
آپدیت ها

آیا گلکسی S8 از نمایشگر حساس به فشار یا فورس تاچ بهره خواهد برد؟

اینطور که از گزارشات متعدد که تا به حال منتشر گشته اند، بر می آید، گلکسی S8 با تغییراتی در سخت افزار همراه می شود که به نوبه خود بزرگ هستند. به نقل از منابع متعدد صنعتی، گزارشی از سوی کره جنوبی منتشر گردیده که نشان دهنده آن است که گلکسی S8 به صفحه نمایش فورس تاچ مجهز می شود.

ظاهرا سامسونگ قرار است گلکسی S8 را از یک نمایشگر حساس به فشار بهره مند گرداند، که به طور معمول تحت نام هایی چون 3D touch و فورس تاچ (force touch) شناخته می گردد که گویی قرار است در گوشی های جدید و رده بالای این کمپانی که در آینده عرضه خواهند شد به کار رود و گلکسی اس 8 اولین گزینه و داوطلب برای دریافت آن می باشد.

این غول کره ای ممکن است با گلکسی S8 نمایشگر فورس تاچ را نیز معرفی نماید، اما در گزارش یاد شده ادعا شده که آداپته شدن کامل این ویژگی با محصولات سامسونگ ممکن است تا دو سال دیگر طول بکشد. در حال حاضر نیز شرکت آمریکایی اپل و چینی هواوی قابلیت فورس تاچ را با گوشی هایشان در بازار فعلی روانه کرده اند. حال نکته جالب آن است که Samsung Display اصلی ترین تامین کننده صفحه نمایش فورس تاچ برای هواوی می باشد، در نتیجه این غول کره ای ممکن است بتواند نمایشگر فورس تاچ را در صورتی که قصد داشته باشد در گوشی گلکسی S8 قرار دهد، آداپته نماید.

در گزارش یاد شده، به نقل از یکی از مدیران اجرایی در سامسونگ که نامش ذکر نگردیده، آمده که این شرکت در واقع در حال حاضر در حال کار بر روی فناوری فورس تاچ برای گوشی های هوشمندش است و در آینده ای نزدیک شاهد آداپته شدن آن خواهیم بود.

به هر حال در این گزارش سامسونگ در مورد گلکسی S8 و بهره بردن آن از نمایشگر فورس تاچ چیزی به میان نیامده، در نتیجه نباید این گزارش را مورد استناد برای این مورد قرار دهیم، حتی اگر اتفاق افتادنش دور از انتظار یا غیرممکن نباشد.

Sammobile

مطالب پیشنهادی

x

آخرین اخبار و آپدیت و تم و والپیپرهای گوشی های سامسونگ در کانال تلگرام سامسونگی ها

کانال تلگرام سامسونگی ها