x

چه گوشی ها و تبلت هایی اندروید 8 را دریافت خواهند کرد؟ با مراجه به لینک زیر می توانید آن را ببینید.

کدام گوشی و تبلت های سامسونگ بروزرسانی اندروید 8 را دریافت می کنند؟
دانلود رایگان رام سامسونگ
آپدیت ها

آیا Galaxy S8 جک هدفون 3.5 میلی متری نخواهد داشت؟

Galaxy S8 به عنوان نسل جدید گوشی های هوشمند سری اس سامسونگ در راه است و کم کم باید آماده انتشار شایعات و گزارشات زیادی در مورد آن باشیم. این بار نوبت جک هدفون 3.5 میلی متری است.

گلکسی نوت 7 اولین گوشی هوشمند سامسونگ بود که به USB نوع C مجهز شد. از طرفی به نظر می آید این کمپانی کره ای به سوی هدفی می رود که طی آن در تمامی پرچمداران آینده اش نوع اتصال را یکپارچه نماید.

این هدف در پشت خود دلیلی دارد و آن قدرت بیشتر است. در حقیقت USB نوع C امکان شارژ سریع تر و انتقال داده ها با سرعت بیشتر را نسبت به نسخه قبل فراهم می نماید. همچنین ویژگی های خاص دیگری نیز دارد که استفاده از آن را منطقی جلوه می دهد.

Android Device Class 3.0 توسط انجمن مجریان USB به تولیدکنندگانی که فناوری موردنیاز برای استفاده از USB Type-C را می خواهند تا جک 3.5 میلی متری را بدون آنکه عمر باتری کم شود حذف نمایند، اعطا می کند.

حذف این پلاگین صوتی مخصوص، به OEM ها این امکان را خواهد داد تا گوشی هایی باریک تر و با مقاومت بهتر در مقابل آب تولید نمایند.

خوب است بدانید که هیچ ضمانتی را نمی شود در مورد این موضوع که سامسونگ بخواهد جک صوتی را از Galaxy S8 حذف کند، داد. اما باید گفت که از لحاظ تکنولوژی موردنیاز محدودیتی وجود ندارد و دست سامسونگ برای این کار باز است. به هر حال بازار باید آماده این تغییر باشد و کافی است تا یک دستگاه به این سمت برود تا بقیه از آن پیروی نمایند.

Sammobile

مطالب پیشنهادی

x

آخرین اخبار و آپدیت و تم و والپیپرهای گوشی های سامسونگ در کانال تلگرام سامسونگی ها

کانال تلگرام سامسونگی ها