x

چه گوشی ها و تبلت هایی اندروید 8 را دریافت خواهند کرد؟ با مراجه به لینک زیر می توانید آن را ببینید.

کدام گوشی و تبلت های سامسونگ بروزرسانی اندروید 8 را دریافت می کنند؟
دانلود رایگان رام سامسونگ
آپدیت ها

آیا Bixby نام دستیار هوشمند گلکسی اس 8 خواهد بود؟

ماه گذشته سامسونگ اعلام کرد که Viv Labs را از آن خود کرده است که یک استارتاپ در حوزه هوش مصنوعی می باشد و توسط افرادی که در ساخت دستیار اپل یعنی Siri نقش داشته اند، به وجود آمده است.

Viv Labs یک پلتفرم مبتنی بر هوش مصنوعی است که متن باز و منحصر به فرد می باشد و توسعه دهندگان شخص ثالث را قادر به ساخت دستیاران محاوره ای همچون Siri می نماید. این پلتفرم همچنین، به این توسعه دهندگان شخص ثالث امکان می دهد تا به ادغام رابط کاربری مبتنی بر زبان طبیعی در اپلیکیشن ها و سرویس ها بپردازند. این موضوع از زمانی که شایعه گردید گلکسی S8 مجهز به دستیار AI که توسط استارتاپ فوق الذکر ارائه شده، می باشد، مورد توجه قرار گرفته است.

سامسونگ علامت تجاری ای را در کره جنوبی به ثبت رسانده تحت عنوان Bixby که در جزئیات آن متوجه می شویم که این نرم افزار کامپیوتری برای مدیریت اطلاعات شخصی است. همچنین این برنامه برای گوشی های هوشمند، تلفن های همراه، کامپیوترهای قابل حمل و تبلت ها کاربرد دارد و این نرم افزار برای سیستم تشخیص صدا مورد استفاده واقع خواهد شد و همینطور برای بی نیاز بودن از حرکات دست از طریق کنترل گوشی به کمک تشخیص صدا وارد عمل می گردد.

به هر حال فعلا این ها در حد حدس و گمانند و نمی توان با قطعیت در موردشان اظهار نظر کرد و Bixby فقط یک نام است که ممکن است به هیچ وجه نام دستیار هوشمند گلکسی اس 8 هم نباشد ولی با توجه به توضیحاتی که ارائه شد، امکان آن وجود دارد. ولی باید صبر کرد و تا زمان معرفی رسمی منتظر ماند و دید که آیا این نام صحت دارد یا خیر. این برنامه علامت تجاری فقط یک راه احتمالی برای آن است که ببینیم این سرویس قبل از راه اندازی می تواند چه ویژگی هایی داشته باشد. با این حال گلکسی اس 8 در ماه فوریه 2017 معرفی خواهد گردید و واقعیت را مطمئنا در آن زمان می توان متوجه شد.

Sammobile

مطالب پیشنهادی

x

آخرین اخبار و آپدیت و تم و والپیپرهای گوشی های سامسونگ در کانال تلگرام سامسونگی ها

کانال تلگرام سامسونگی ها