x

چه گوشی ها و تبلت هایی اندروید 8 را دریافت خواهند کرد؟ با مراجه به لینک زیر می توانید آن را ببینید.

کدام گوشی و تبلت های سامسونگ بروزرسانی اندروید 8 را دریافت می کنند؟
دانلود رایگان رام سامسونگ
آپدیت ها

آیا گلکسی اس 8 دو دوربین در عقب نخواهد داشت؟

اپل وقتی آیفون 7 پلاس را معرفی کرد، یکی از تفاوت های مشهود در آن به بخش دوربین این گوشی مربوط می شد که همانطور که دیده اید، در این بخش از دو لنز استفاده شده است. به هر حال صنعت موبایل دارد به همین سمت و سو پیش می رود و انتظار بر آن است که گلکسی اس 8 نیز از این روند تبعیت نماید.

قبل تر Lee Jae-yong به عنوان نایب رئیس سامسونگ، بیان داشته بود که دوربین گلکسی اس 8 با بهبود روبرو می گردد، اما هیچ چیزی از بیان او نمی توان برداشت کرد مبنی بر این که این گوشی بخواهد دارای دوربین دوگانه باشد.

یک منبع اطلاعات در Weibo گفته بود که گلکسی اس 8 دارای دو دوربین در پشت خواهد بود و حالا این ادعا را رد کرده و بیان می کند که دوربین دوگانه تنها در یکی از نسخه های گلکسی اس 8 وجود خواهد داشت.

گفته می شود که گلکسی اس 8 دارای دو نسخه خواهد بود که هر دو به نمایشگر خمیده مجهزند و تفاوتشان هم بر می گردد به اندازه صفحه نمایش. حال احتمالا ما شاهد کاری شبیه به کار اپل خواهیم بود و سامسونگ دوربین دوگانه را تنها در نسخه بزرگتر گلکسی S8 قرار خواهد داد. با آنکه هنوز هیچ چیز فراتر از حدس و گمان نیست، ولی گزارشاتی وجود دارند که نشان می دهند سامسونگ دکمه Home را از گلکسی اس 8 بر خواهد داشت و در مقابل یک نوع از گلکسی اس 8 دارای نمایشگر 5.7 اینچی و دیگری 6.2 اینچی خواهد بود.

همچنین بخوانید: دوربین جلو گلکسی اس 8 با فوکوس خودکار

با آنکه دوربین دوم در عقب گوشی بیشتر برای گرفتن تصاویر بوکه ( Bokeh – به کیفیت بصری بخش های خارج از فوکوس تصاویر عکاسی می گویند که توسط یک لنز خاص رندر می شود) به کار می آید یا برای زوم اپتیکال (همانند آنچه در آیفون 7 پلاس اپل دیده ایم)، اما باز هم دوربین دوگانه به نظر از جذابیت های این روزهای گوشی های هوشمند به حساب می آید. حال عده ای معتقدند که اگر سامسونگ به روند قبلی خود ادامه دهد و دوربین دوگانه را در گلکسی اس 8 به کار نگیرد، نشان دهنده اطمینانش از کیفیت دوربین هایش است و این باتوجه به آنکه گلکسی اس 7 هنوز هم از لحاظ دوربین در بالای جدول بهترین ها است، بی منطق نیست.

با این حال هنوز هم چیزی قطعی نیست و تا زمان معرفی گلکسی اس 8 صبر لازم است.

Sammobile

مطالب پیشنهادی

x

آخرین اخبار و آپدیت و تم و والپیپرهای گوشی های سامسونگ در کانال تلگرام سامسونگی ها

کانال تلگرام سامسونگی ها