x

چه گوشی ها و تبلت هایی اندروید 8 را دریافت خواهند کرد؟ با مراجه به لینک زیر می توانید آن را ببینید.

کدام گوشی و تبلت های سامسونگ بروزرسانی اندروید 8 را دریافت می کنند؟
دانلود رایگان رام سامسونگ
آپدیت ها

آیا گلکسی اس 8 تغییر دهنده بازی خواهد بود؟

بی گمان ماجرای گلکسی نوت 7 را می دانید که چطور باعث شد غولی به بزرگی سامسونگ در یک برهه زمانی به طور پیوسته مورد هجمه زمین و زمان قرار گیرد. گوشی ای که باید موفقیت های این شرکت را در سال 2016 و در ادامه سری موفق گلکسی اس 7، تکمیل می کرد، ناباورانه همه چیز را نابود کرد. اما یک اشتباه قطعا نمی تواند پایان راه باشد. مخصوصا که رول اصلی بازی بر دوش دستگاهی در آینده خواهد بود که ما آن را تحت عنوان گلکسی اس 8 می شناسیم.

گلکسی اس 8 باید بیاید تا بار دیگر سامسونگ را قدرتمند و با شکوه جلوه دهد. اما آیا این بار سنگین بر دوش گلکسی اس 8 باید باشد؟

شایعات از هدست واقعیت مجازی یا به اختصار هدست VR، با قابلیت همگام سازی با یک نمایشگر 4K که قرار است بر روی گلکسی اس 8 پیاده گردد، می گویند. در واقع با توجه به آنکه سامسونگ در بخش هدست های مجازی کار خود را تا به الان تمام و کمال انجام داده، شاید یکی از ویژگی های منحصر به فرد همین باشد.

به دیگر شایعات که بخواهیم نگاهی داشته باشیم، به گزارشی بر می خوریم که از وجود یک رم با ظرفیت 6GB و یک حافظه داخلی 256 گیگابایتی خبر می دهد. از طرفی به نظر می رسد سامسونگ دستیار صوتی جدیدی را به گلکسی اس 8 اضافه نماید که مبتنی بر هوش مصنوعی است و قادر به رسیدگی به پرداخت های مالی به طور بی سیم نیز می باشد. این قابلیت جدید، امکانی نیست که شرکت های دیگر قبل از آن، به کاربرانشان ارائه داده باشند و در نوع خود یک ویژگی جدید است.

شایعات دیگری هم هستند که از دیگر مشخصات گلکسی اس 8 پرده بردارند. از جمله آنکه گفته می شود، نمایشگر این گوشی دارای قابلیت فورس تاچ بوده و دوربین ثانویه آن که طبیعتا در جلو قرار دارد، امکان فوکوس خودکار را در اختیار کاربر می گذارد. از طرفی شایعاتی مبنی بر افزایش اندازه نمایشگر Galaxy S8 وجود دارد که گفته می شود به منظور جلب نظر مشتریان و دوستداران سری گلکسی نوت، اعمال خواهد شد که البته بخش اعظمی از کاربران سری نوت کمپانی سامسونگ، به یک دلیل مهم دیگر نیز این دستگاه ها را می خرند و آن چیزی نیست جز قلم S Pen که مطمئنا در گلکسی اس 8 آن را نخواهیم دید.

خیلی سخت است که بخواهیم بگوییم این گزارشات و شایعات درست از آب در خواهند آمد؛ ولی مطمئنا گلکسی اس 8 باید یک گوشی فوق العاده باشد که بیش تر از انتظارات ما ظاهر گردد.

به هر حال طرفداران سامسونگ تمایل دارند که گلکسی اس 8 شبیه یک قهرمان ظاهر شود؛ انتظاری که همیشه بوده و برای پرچمدار جدیدی که در هر سال قرار است معرفی شود تکرار می گردد و متاسفانه آنطور که باید و شاید به دلیل استراتژی های کلان شرکت ها، رنگ واقعیت به خود نگرفته و این تنها مختص سامسونگ نیست و طرفداران دیگر شرکت ها نیز وضعیت مشابهی را تجربه کرده اند. ولی می توان امیدوار بود که وقتی یک شرکت بزرگ تحت فشار قرار می گیرد، احتمالا جسارت و شهامت بیشتری برای بهره گرفتن از توانایی هایش در راستای عرضه محصولی شگفت انگیز خرج خواهد نمود. همچنین برخی شایعات از انحلال خط تولید پرچمدار گلکسی نوت می گویند که در نتیجه آن، سامسونگ باید تمام تمرکزش را بر روی گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 اج بگذارد. البته هنوز معلوم نیست که آیا این کمپانی همانند گلکسی اس 7 اج، نسخه ای تحت عنوان گلکسی اس 8 اج را که به یک نمایشگر خمیده مجهز باشد، عرضه خواهد کرد یا خیر.

به هر حال هر چه که شود، مطمئنا 2017 سال سرنوشت سازی برای سامسونگ خواهد بود که باید به بهترین شکل آن را پشت سر بگذارد.

Sammobile

 

مطالب پیشنهادی

x

آخرین اخبار و آپدیت و تم و والپیپرهای گوشی های سامسونگ در کانال تلگرام سامسونگی ها

کانال تلگرام سامسونگی ها