x

چه گوشی ها و تبلت هایی اندروید 8 را دریافت خواهند کرد؟ با مراجه به لینک زیر می توانید آن را ببینید.

کدام گوشی و تبلت های سامسونگ بروزرسانی اندروید 8 را دریافت می کنند؟
دانلود رایگان رام سامسونگ
آپدیت ها

آیا دو نوع گلکسی اس 8 معرفی و دستیار Viv AI در آن جایگزین S Voice می شود؟

سامسونگ بعد از به وجود آمدن مسائلی که گلکسی نوت 7 شروع کننده اش بود، در پی این است که گلکسی اس 8 را به عنوان جایگزینی شایسته روانه بازار جهانی نماید.

شایعات به صورت متوالی دارند گریبان گلکسی اس 8 را می گیرند و این روند تا زمانی معرفی رسمی که چند ماهی با آن فاصله داریم، همچنان ادامه دارد. به نظر می آید بر مبنای گزارشات فعلی، گلکسی اس 8 می آید تا با تغییرات زیادی از لحاظ سخت افزاری خود را معرفی کند. حال شایعه ای از چین به گوش می رسد که از وجود دو نوع گلکسی اس 8 خبر می دهد. یک نسخه با نمایشگر خمیده 5.1 اینچی Super AMOLED با رزولوشن 2K و دیگری که دارای سایز بزرگتر 5.5 اینچی نیز است با کیفیت 4K.

از لحاظ پردازنده اما، سامسونگ احتمالا از نمونه 10 نانومتری چیپست های کوالکام با نام اسپدراگون 830 برای این گوشی استفاده خواهد کرد و در بعضی از بازارها نیز از اگزینوس 8895 که ساخته خود این شرکت است، بهره خواهد گرفت. دوربین دوگانه نیز گفته می شود مربوط به نسخه بزرگتر این گوشی می باشد. این گزارش همچنین به این مورد اشاره می کند که دستیار هوش مصنوعی S Voice جای خودش را در گلکسی اس 8 به Viv می دهد. S Voice شباهتی به دیگر دستیارهای هوشمند مانند سیری ندارد و شاید این جایگزینی، جذاب باشد. خوب است بدانید که سامسونگ به همین تازگی بود که اعلام کرد Viv Labs را از آن خود کرده و جالب تر آنکه بدانید افرادی که این شرکت را تاسیس نموده اند، قبل از آن روی دستیار صوتی اپل یعنی Siri کار می کردند.

برخی ادعا می کنند که گلکسی اس 8 برای جبران اتفاقات پیش آمده برای گلکسی نوت 7 قرار است در زمان زودتری عرضه شود که در حال حاضر به نظر نمی آید این اتفاق بیفتد. اگر تقویم سامسونگ همچنان مثل قبل، پیش برود، ما می توانیم امیدوار باشیم که گلکسی اس 8 در کنگره جهانی موبایل سال 2017 که در ماه فوریه (اسفند) برگزار می گردد، رونمایی می شود.

Sammobile

مطالب پیشنهادی

x

آخرین اخبار و آپدیت و تم و والپیپرهای گوشی های سامسونگ در کانال تلگرام سامسونگی ها

کانال تلگرام سامسونگی ها